Leto prišlo o niečo skôr ako by sme čakali, no zrejme len málokto sa dokáže na slnenčné počasie sťažovať. Pripravili sme pre vás preto 5 šperkových trendov, ktoré dokonale zvýraznia letnú atmosféru.

Body chains

Body chains alebo retiazky na telo síce zažili svoj boom pár sezón dozadu, no teraz sa opäť vracajú. Pokojne to skúste ako na prehliadke Jacquemus a retiazku oblečte na tričko, no dokonale vynikne aj na opálenej pokožke a v hlbšom výstrihu.

title

 

 

Z mora

Kamienky, mušle, lastúry vás vezmú na dovolenku bez toho, aby ste museli výjsť z domu. V kombinácii so zlatým kovom vyčarujú nenútený letný look.

2

 

 

Telo na telo

Značka Chloé priviedla na prehliadkové móla nahé telá, nie však také, ako by ste si mysleli. Vytvorila z nich totiž hlavný motív pre kolekciu šperkov a my sme sa do nej úplne zamilovali.

3

 

 

Vo vlasoch

Ak nemáte chuť na klasické náušnice, prstene či náramky, skúste šperk zakomponovať do svojich vlasov. Pôsobí nenútene, no pritom sa postará o dávku luxusu.

4

 

 

Wild Wild West

Bohémska vlna zachvátila aj dizajn šperkov, tešiť sa preto môžete na eklektické zmesy kovov a kameňov, ale aj prímesou zaujímavých motívov.

6

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.máj 2018

5 najštýlovejších udržateľných značiek: ...

Nezabudli sme ani na najlepšieho spojenca kažej ženy- kabelku! Našli sme také, ktoré z vás spravia dokonalú dámu a poskytnú...


Trendy móda | 22.máj 2018

Off-White pripravilo kolekcie s The Webs...

Pri príležitosti osláv otvorenia nového butiku v newyorskom Soho, sa značka Off-White spojila s The Webster, francúzskym gigantom. Spoločne vytvorili...


Trendy móda | 22.máj 2018

Cesta okolo sveta: Naobľúbenejšie kúsky

Ktoré trendy sú najpopulárnejšie a ktoré sa najlepšie predávajú? Rozdiel medzi týmito dvoma kategóriami môže byť väčší ako by sa...


Celebrity | 22.máj 2018

Cannes Film Festival 2018: Red Carpet II...

Minulá nedeľa ukončila prestížny filmový festival v Cannes. My sme sa však ešte raz obzreli v čase, konkrétne do druhého...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie historické hotely na svete

Milujete históriu aj cestovanie? Prečo tieto dva koníčky teda nespojiť? V’daka týmto histroickým hot...

Must-watch letné filmy

Obdobie stvorené na letné flirty plné vášne aj dobrodružstva s priateľmi, presne také je leto. Ak si...

Najlepšie roadtripy po Európe

Máte už naplánovanú letnú dovolenku? Pokiaľ nie, máme pre vás 3 tipy na európske roatripy, ktoré vás...