Vyzerá to tak, že plavkový priemysel sa stak obľúbeným útočiskom modeliek. Nielen Emily Ratajkowski či Candice Swanepoel totiž majú svoje značky plaviek, ktoré ďalšie modelky to takisto skúšajú?

 

Emily Ratajkowski, Inamorata

Vysoko instagramovateľná kolekcia, ktorá vznikla v hlave Emily Ratajkowski patrí k prvým, ktoré sa dostali do povedomia verejnosti.

 

TITLE

 

 

Candice Swanepoel, Tropics of C

Najnovší prírastok do rodiny značiek vytvorených modelkami patrí Tropics of C od Candice Swanepoel. Je plná retro kúskov inšpirovaných Bond girls.

 

2

 

 

Alessandra Ambrosio, Ale by Alessandra Ambrosio

Vedeli ste, že ešte predtým, než sa do plavkového biznisu dala Candice, mala svoju značku aj Alessandra Ambrosio? Háčkované, boho kúsky môžete nakupovať aj dnes.

 

3

 

 

Doutzen Kroes, Hunkemöller

Ďalší bývalý anjel Victoria's Secret, Doutzen Kroes, má takisto svoju líniu plaviek. Tá vznikla v spolupráci so značkou spodnej bielizne Hunkemöller, ktorej je Doutzen tvárou.

 

4

 

 

Bianca Balti

Talianka predstavila svoju kolekciu v júni minulého roku, ktorá bola exkluzívne navrhnutá pre online shop yoox.com. Je inšpirovaná západným pobrežím v USA a 60.rokmi.

 

5

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.máj 2018

5 najštýlovejších udržateľných značiek: ...

Nezabudli sme ani na najlepšieho spojenca kažej ženy- kabelku! Našli sme také, ktoré z vás spravia dokonalú dámu a poskytnú...


Trendy móda | 22.máj 2018

Off-White pripravilo kolekcie s The Webs...

Pri príležitosti osláv otvorenia nového butiku v newyorskom Soho, sa značka Off-White spojila s The Webster, francúzskym gigantom. Spoločne vytvorili...


Trendy móda | 22.máj 2018

Cesta okolo sveta: Naobľúbenejšie kúsky

Ktoré trendy sú najpopulárnejšie a ktoré sa najlepšie predávajú? Rozdiel medzi týmito dvoma kategóriami môže byť väčší ako by sa...


Celebrity | 22.máj 2018

Cannes Film Festival 2018: Red Carpet II...

Minulá nedeľa ukončila prestížny filmový festival v Cannes. My sme sa však ešte raz obzreli v čase, konkrétne do druhého...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie historické hotely na svete

Milujete históriu aj cestovanie? Prečo tieto dva koníčky teda nespojiť? V’daka týmto histroickým hot...

Must-watch letné filmy

Obdobie stvorené na letné flirty plné vášne aj dobrodružstva s priateľmi, presne také je leto. Ak si...

Najlepšie roadtripy po Európe

Máte už naplánovanú letnú dovolenku? Pokiaľ nie, máme pre vás 3 tipy na európske roatripy, ktoré vás...