top fashion banner jesen zima 2017 2018

Pokiaľ si všímate trendsetterky, módne ikony či streetstylové hviezdy, uvedomíte si, že mnohé z nich nasledujú istú formulku pri vytváraní outfitov. Pokiaľ ide o zoštíhľujúce triky, majú to zvládnuté. Pozrite si, ktoré to sú a aplikujte ich do svojich najbližších outfitov aj vy.

 

title

 

 

1. Dlhá vrchná vrstva

Dlhý kabát, kimono či kardigán vám nielenže pomôže ukryť to čo by ste chceli, ale dodá vám aj pocit štíhlosti a elegancie. Pokiaľ sa dokáže zladiť tón v tóne a využiť odtiene jednej farby, posuniete tento trik na ešte vyššiu úroveň.

1

 

 

2. Rozšírená sukňa

Neexistuje typ postavy, ktorému by nelichotil jemne rozšírený strih sukne. Ideálny je strih do áčka, ktorý zdôrazní najužšie miesto na vašom tele- pás a jemne zahalí vaše boky, zadok či stehná. Dĺžku si vyberte podľa preferencie.

2

 

 

3. Stiahnutý pás

Najstarší zoštíhľujúci trik na svete dokazuje, že je skutočne efektívny a versatilný. Dá sa použiť pri akejkoľvek príležitosti a pri akomkoľvek štýle obliekania. Zvýrazní váš úzky pás, vytvaruje postavu. Hrať sa môžete aj s jeho šírkou.

3

 

 

4. Monochromaticky

Nestarnúca čierno-biela je nielen elegantná, ale aj zoštíhľujúca alternatíva. Pokiaľ máte radi čiernu, pokojne zvoľte aj all-black-everything outfit, no s pridaním bielej farby dodáte outfitu uvoľnenosť.

4

 

 

5. Výstrih do V

Okrem toho, že véčkový výstrih opticky predlžuje a zoštíhľuje torzo, takisto vytvára ilúziu jemnejšej sánky a štíhlejšej tváre. Tento výstrih navyše tiež opticky vytvára postavu presýpacích hodín, preto je ideálny pre tie z nás, ktoré túžia dodať postave krivky.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 20.jan 2018

8 streetstylových trendov na novú sezónu

Týždne módy sa pomaličky rozbiehajú a trendsetteri z celého sveta nám postupne odhaľujú, akým smerom sa bude uberať nasledujúca sezóna...


Trendy móda | 20.jan 2018

Netradičná dizajnérska kolaborácia

Aj napriek tomu, že módny priemysel je presýtený kolaboráciami akéhkoľvek druhu, niektorí dizajnéri nás neprestávajú prekvapovať. Reč je o návrhárovi...


Trendy móda | 18.jan 2018

Kolekcia Y/Project x Ugg

Francúzska značka Y/Project, ktorá je známa svojou odviazanou tvrobou inšpirovanou streetstylom, sa spojila s kultovou značkou Ugg. Spoločnú kolekciu predstavili...


Módne ikony | 18.jan 2018

Pánsky streetstyle z Paríža

Na rad prichádza Paríž, ktorý je aktuálne pod nadvládou pánskej módy. Ako to vyzerá v uliciach? Sú plné šarmantných, uhladených...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

marionnaud banner m

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

UV senzor ako doplnok

Firma L'Oréal sa spojila s dizajnérom Yves Béharom, s ktorým spoločne navrhla UV senzor, ktorý detek...

Voľný čas s Louis Vuitton

Luxusná značka Louis Vuitton sa vôbec neobmedzuje na koženú galantériu či haute couture. Len pred Vi...

Off-White uvádza novú kolekciu!

Dizajnér značky Off-White, Virgil Abloh, tiež známy aj ako majster dizajnérskych kolaborácií, prináš...