top fashion banner jar 2017

Základnou súčasťou každého outfit je spodná bielizeň. Okrem toho, že podlieha módnym trendom, nevyhýba sa ani množstvu chýb, ktoré pri nej robíme. Ktoré sú tie najčastejšie?

 

bra

 

1. Obľúbená podprsenka
Každá z nás ju má- obľúbený základný kúsok, ktorý nedokáže prestať nosiť. Nie na tom nič zlé, no po istom čase sa jednoducho opotrebuje. Preto by ste ju pri taomto frekventovanom nosení mali nahradiť novou razz a mesiac.

2. Nesprávne skladovanie
Pri skladovaní spodnej bielizne by sme mali byť takisto opatrní, nielenže predĺžime životnosť každého kúsku, ale sa vyhneme aj nechceným defektom ako vyskakujúcim kosticiam.

3. Jediná veľkosť
Pokiaľ ste našli svoju ideálnu veľkosť, neznamená to, že by ste sa mali sústrediť výhradne na ňu. Veľkosti sa neustále menia, nehovoriac o strihoch rôznych značiek, ktoré zakaždým sadnú inak.

4. Tvary
Pri výbere podprsenky by sme mali rešpektovať najmä naše tvary. Niekomu pristane podprsenka typu balconette, inej zase trojuhoníková.

5. Čo potrebujete?
Každá z nás už zažila ten pocit, keď si vybrala podpresnku, ktorá sa jej veľmi páčila, aj napriek tomu, že sa do nej ledva zapla, prípadne jej bola veľká, výsledkom sú samozrejme zbytočne vyhodené peniaze a preplnený šatník. Preto by ste sa mali vyvarovať takejto kúpe a zamerať san a to, čo v aktuálnej situácii naozaj potrebujete.

6. Ladenie
Možno by ste si mysleli, že ladene podprsenky a nohavičiek je už prežitok, no vedeli ste, že farebne zladené kúsky pozitívne vplývajú na náladu?

7. Starostlivosť
Spodná bielizeň by mala byť výhradne opratá ručne.

8. Čím menšie, tým lepšie
Väčšina ľudí by si myslela, čím zahaľujúcejšie nohavičky, tým lepšie. Avšak opak je pravdou. Práve brazílsky strih je podľa viacerých prieskumov tým najlichotivekším pre rôzne typy zadkov.

9. Nedostatok
Mnoho žien nevlastní dostatok spodnej bielizne a tak skončí pri rovnakej podprsenke aj týždeň. Odborníci však odporúčajú podrpsenku vymeniť po maximálne 2 dňoch.

Najnovšie zo sekcie módaEnergický záver Fashion LIVE! 2017

Až 51 dizajnérskych kolekcií sme mali možnosť vidieť počas tohtoročného Fashion LIVE! Medzi nimi neboli len vychádzajúce hviezdy slovenskej módnej...


Trendy móda | 21.okt 2017

Sezóna rolákov

Aj keď na prvé počutie rolák neznie ako ten najštýlovejší kúsok, ukážeme vám, že je ideálnou voľbou do jesenného a...


Fashion LIVE! plný magickej atmosféry

Štvrtkový program na Fashion LIVE! priniesol milovníkom módy dych-berúce prehliadky spojené s umením aj slovenskými tradíciami.    


Minimalizmus, udržateľná móda aj uleteno...

Prvý deň na Fashion LIVE! sa niesol v duchu rôznorodosti. Svoje aktuálne kolekcie predviedli Ivana Rosová, Klaudia Markiewicz či Andrea...

predplatne top fashion

top fashion jar leto 2017

Naše tipy

Vlasové trendy z MFW

Aj keď je Miláno Fashion Week už za nami, my ešte stále z neho čerpáme inšpiráciu. Okrem prepracovan...

11 pravidiel vrstvenia

Počas chladných jesenných dní sa mnoho z nás uchyľuje k vrstveniu. Nie vždy to však dopadne najšťast...

Šperk do vašej knižnice

Ktorá žena by vedela odolať krásnym, luxusným šperkom? Zrejme len máloktorá. O to ťažšie to však bud...