top fashion banner jar 2017

Základnou súčasťou každého outfit je spodná bielizeň. Okrem toho, že podlieha módnym trendom, nevyhýba sa ani množstvu chýb, ktoré pri nej robíme. Ktoré sú tie najčastejšie?

 

bra

 

1. Obľúbená podprsenka
Každá z nás ju má- obľúbený základný kúsok, ktorý nedokáže prestať nosiť. Nie na tom nič zlé, no po istom čase sa jednoducho opotrebuje. Preto by ste ju pri taomto frekventovanom nosení mali nahradiť novou razz a mesiac.

2. Nesprávne skladovanie
Pri skladovaní spodnej bielizne by sme mali byť takisto opatrní, nielenže predĺžime životnosť každého kúsku, ale sa vyhneme aj nechceným defektom ako vyskakujúcim kosticiam.

3. Jediná veľkosť
Pokiaľ ste našli svoju ideálnu veľkosť, neznamená to, že by ste sa mali sústrediť výhradne na ňu. Veľkosti sa neustále menia, nehovoriac o strihoch rôznych značiek, ktoré zakaždým sadnú inak.

4. Tvary
Pri výbere podprsenky by sme mali rešpektovať najmä naše tvary. Niekomu pristane podprsenka typu balconette, inej zase trojuhoníková.

5. Čo potrebujete?
Každá z nás už zažila ten pocit, keď si vybrala podpresnku, ktorá sa jej veľmi páčila, aj napriek tomu, že sa do nej ledva zapla, prípadne jej bola veľká, výsledkom sú samozrejme zbytočne vyhodené peniaze a preplnený šatník. Preto by ste sa mali vyvarovať takejto kúpe a zamerať san a to, čo v aktuálnej situácii naozaj potrebujete.

6. Ladenie
Možno by ste si mysleli, že ladene podprsenky a nohavičiek je už prežitok, no vedeli ste, že farebne zladené kúsky pozitívne vplývajú na náladu?

7. Starostlivosť
Spodná bielizeň by mala byť výhradne opratá ručne.

8. Čím menšie, tým lepšie
Väčšina ľudí by si myslela, čím zahaľujúcejšie nohavičky, tým lepšie. Avšak opak je pravdou. Práve brazílsky strih je podľa viacerých prieskumov tým najlichotivekším pre rôzne typy zadkov.

9. Nedostatok
Mnoho žien nevlastní dostatok spodnej bielizne a tak skončí pri rovnakej podprsenke aj týždeň. Odborníci však odporúčajú podrpsenku vymeniť po maximálne 2 dňoch.

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 18.aug 2017

10 najkrajších kráľovských tiár

Európske monarchie majú dlhú históriu za sebou a modernú budúcnosť red sebou. Neodmysliteľne však k nim patria aj kráľovské klenoty...


Trendy móda | 18.aug 2017

Aj detská móda môže byť trendy

Dokazuje to najnovšia kolekcia, ktorá vznikla zo spolupráce značiek Adidas a Mini Rodini. Spojil sa v nej športový duch a...


Trendy móda | 18.aug 2017

DIY Denim

Džínsovina je klasika v šatníka takmer každého. Sú však niekedy dni, kedy nás prestáva baviť, alebo naopak- nedkážete sa vzdať...


Celebrity | 18.aug 2017

Keď ide hudba a móda ruka v ruke

Móda a hudba dnes už k sebe neodmysliteľne patria. Preto niet divu, že sa samotní speváci či skupiny uchyľujú k...

predplatne top fashion

top fashion jar leto 2017

Naše tipy

Minútové účesy

Ranný zhon nám len málokedy dovolí dopriať našim vlasom viac pozornosti. Aj napriek obmedzenému času...

Čierno-biela jeseň podľa Michaela Kováči...

Pokiaľ sa nedokážete zmieriť s pomaly končiacim letom, najnovšia kampaň dizajnéra Michaela Kováčika ...

10 módnych dokumentov na víkend

Módny priemysel má za sebou bohatú históriu, ktorú vytvárali a stále vytvárajú módne ikony, modelky...