top fashion banner jesen zima 2017 2018

Základnou súčasťou každého outfit je spodná bielizeň. Okrem toho, že podlieha módnym trendom, nevyhýba sa ani množstvu chýb, ktoré pri nej robíme. Ktoré sú tie najčastejšie?

 

bra

 

1. Obľúbená podprsenka
Každá z nás ju má- obľúbený základný kúsok, ktorý nedokáže prestať nosiť. Nie na tom nič zlé, no po istom čase sa jednoducho opotrebuje. Preto by ste ju pri taomto frekventovanom nosení mali nahradiť novou razz a mesiac.

2. Nesprávne skladovanie
Pri skladovaní spodnej bielizne by sme mali byť takisto opatrní, nielenže predĺžime životnosť každého kúsku, ale sa vyhneme aj nechceným defektom ako vyskakujúcim kosticiam.

3. Jediná veľkosť
Pokiaľ ste našli svoju ideálnu veľkosť, neznamená to, že by ste sa mali sústrediť výhradne na ňu. Veľkosti sa neustále menia, nehovoriac o strihoch rôznych značiek, ktoré zakaždým sadnú inak.

4. Tvary
Pri výbere podprsenky by sme mali rešpektovať najmä naše tvary. Niekomu pristane podprsenka typu balconette, inej zase trojuhoníková.

5. Čo potrebujete?
Každá z nás už zažila ten pocit, keď si vybrala podpresnku, ktorá sa jej veľmi páčila, aj napriek tomu, že sa do nej ledva zapla, prípadne jej bola veľká, výsledkom sú samozrejme zbytočne vyhodené peniaze a preplnený šatník. Preto by ste sa mali vyvarovať takejto kúpe a zamerať san a to, čo v aktuálnej situácii naozaj potrebujete.

6. Ladenie
Možno by ste si mysleli, že ladene podprsenky a nohavičiek je už prežitok, no vedeli ste, že farebne zladené kúsky pozitívne vplývajú na náladu?

7. Starostlivosť
Spodná bielizeň by mala byť výhradne opratá ručne.

8. Čím menšie, tým lepšie
Väčšina ľudí by si myslela, čím zahaľujúcejšie nohavičky, tým lepšie. Avšak opak je pravdou. Práve brazílsky strih je podľa viacerých prieskumov tým najlichotivekším pre rôzne typy zadkov.

9. Nedostatok
Mnoho žien nevlastní dostatok spodnej bielizne a tak skončí pri rovnakej podprsenke aj týždeň. Odborníci však odporúčajú podrpsenku vymeniť po maximálne 2 dňoch.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.feb 2018

Viktor & Rolf uvádza prvú kolekciu šperk...

Značka Viktor & Rolf rozširuje portfólio svojej tvorby, ktoré bude odteraz zahŕňať aj líniu šperkov, ktoré vás očaria mágiou drahokamov...


Trendy móda | 22.feb 2018

Navštívte oázu klenotov

Pokojná oáza v srdci Marakéša sa stala hlavnou inšpiráciou pre jarnú kolekciu značky DYRBERG/KERN. Miesto známe svojimi dramatickými farebnými tónmi, divokými...


Celebrity | 22.feb 2018

BRIT Awards: Red Carpet

Včera prebehlo odovzdávanie britských hudobných cien- BRIT Awards, ktoré sa ako obvykle nezaobišlo bez červeného koberca plného dizajnérskych rób.   


Trendy móda | 21.feb 2018

Moncler predstavil 8 dizajnérskych kolab...

Milánsky týždeň módy sa tento rok začal netradične. Väčšinou je úvodnou prehliadkou Gucci, no tentokrát to bola značka Moncler, ktorá...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...