top fashion banner jesen zima 2017 2018

Základnou súčasťou každého outfit je spodná bielizeň. Okrem toho, že podlieha módnym trendom, nevyhýba sa ani množstvu chýb, ktoré pri nej robíme. Ktoré sú tie najčastejšie?

 

bra

 

1. Obľúbená podprsenka
Každá z nás ju má- obľúbený základný kúsok, ktorý nedokáže prestať nosiť. Nie na tom nič zlé, no po istom čase sa jednoducho opotrebuje. Preto by ste ju pri taomto frekventovanom nosení mali nahradiť novou razz a mesiac.

2. Nesprávne skladovanie
Pri skladovaní spodnej bielizne by sme mali byť takisto opatrní, nielenže predĺžime životnosť každého kúsku, ale sa vyhneme aj nechceným defektom ako vyskakujúcim kosticiam.

3. Jediná veľkosť
Pokiaľ ste našli svoju ideálnu veľkosť, neznamená to, že by ste sa mali sústrediť výhradne na ňu. Veľkosti sa neustále menia, nehovoriac o strihoch rôznych značiek, ktoré zakaždým sadnú inak.

4. Tvary
Pri výbere podprsenky by sme mali rešpektovať najmä naše tvary. Niekomu pristane podprsenka typu balconette, inej zase trojuhoníková.

5. Čo potrebujete?
Každá z nás už zažila ten pocit, keď si vybrala podpresnku, ktorá sa jej veľmi páčila, aj napriek tomu, že sa do nej ledva zapla, prípadne jej bola veľká, výsledkom sú samozrejme zbytočne vyhodené peniaze a preplnený šatník. Preto by ste sa mali vyvarovať takejto kúpe a zamerať san a to, čo v aktuálnej situácii naozaj potrebujete.

6. Ladenie
Možno by ste si mysleli, že ladene podprsenky a nohavičiek je už prežitok, no vedeli ste, že farebne zladené kúsky pozitívne vplývajú na náladu?

7. Starostlivosť
Spodná bielizeň by mala byť výhradne opratá ručne.

8. Čím menšie, tým lepšie
Väčšina ľudí by si myslela, čím zahaľujúcejšie nohavičky, tým lepšie. Avšak opak je pravdou. Práve brazílsky strih je podľa viacerých prieskumov tým najlichotivekším pre rôzne typy zadkov.

9. Nedostatok
Mnoho žien nevlastní dostatok spodnej bielizne a tak skončí pri rovnakej podprsenke aj týždeň. Odborníci však odporúčajú podrpsenku vymeniť po maximálne 2 dňoch.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 11.dec 2017

Party Season: Glitter

Vianočné večierky, novoročné party sa nezaobídu bez poriadnej dávky flitrov. Pokiaľ ešte nemáte vybraté tie správne kúsky, nájdete ich v...


Celebrity | 09.dec 2017

12 celebrít a ich Barbie

Gigi Hadid nie je jedinou známou osobnosťou, ktorá bola poctená vlastnou podobizňou bábiky barbie. Pred ňou to bolo viacero známych...


Módne ikony | 09.dec 2017

Winter outfit ideas

Ako správne zladiť pohodlie a štýl v zime? Aby ste si zachovali potrebnú dávku módneho citu a pritom nezamrzli, inšpirujte...


Trendy móda | 09.dec 2017

10 Ultra Violet kúskov

Predbehnite čas a nakúpte si kúsky vo farbe roka 2018 už dnes. Ktoré ultra violet kúsky by ste si nemali...

top fashion jesen zima 2017 2018

marionnaud banner m

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

Rozžiarte Vianoce vyšperkovanými darčekm...

Pravdepodobne každá z nás sníva aspoň o jednom trblietavom vianočnom darčeku. Ak ste však ...

Vianočné darčeky pre milovníkov technoló...

Nakupovať pre nadšencov technológií nie je najľahšie, no našťastie nás rôzne firmy pravidelne zaplav...

DIY vianočné darčeky

Niekedy sú tie najlepšie dačeky tie, ktoré vznikli pod vašimi rukami. Ak práve takýto darček chcete ...