top fashion banner jesen zima 2017 2018

Od Jackie Kennedy až po Oliviu Palermo, inšpirujte sa ikonami, ktoré dokázali rozbúriť hladinu módneho priemyslu aj v zime. Skúste to ako ony!

Joan Collins

Ak nemáte v láske klasické čipaky, no privítali by ste ďalšiu hrejivú vrstvu, siahnite po štýlovom turbane alá Joan Collins. Doplňte kabátom z umelej kožušiny a nezabudnite ani na klenoty.

 joan

 

Twiggy

Ružová, metalické tóny a kožušina. Čo viac by ste v zime potrebovali? Rovnakou filozofiou sa riadila aj ikonická Twiggy a jej štýl môžete pokojne nabodobniť aj dnes.

 1

 

 

Olivia Palermo

Hippie štýl o ktorý sa postará kožušinový kabát, zvonové nohavice a pár vrkočov vo vlasoch je ako stvorený pre tie z nás, ktoré radi vyčnievajú z davu.

olivia palermo

 

 

Jackie Kennedy

Moderná elegancia v podaní Jackie Kennedy z nej urobili svetovú ikonu. Vystačila si pritom s jednoduchými farebnými kombináciami a čistými strihmi.

jackie

 

 

Audrey Hepburn

Oversized kabát v ťavej farbe, elegantné rukavice sa postarali o nadčasový outfit, ktorý pokojne môžete vytvoriť aj v dnešnej dobe.

audrey

 

 

Kate Moss

Nikto nedokáže vyčarovať taký klasický look s rock'n rollovým nádychom ako Kate Moss. Skombinujte klasické, elegantné kúsky s tými odvážnejšími, a outfit alá Kate Moss je na svete.

kate moss

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 20.jan 2018

8 streetstylových trendov na novú sezónu

Týždne módy sa pomaličky rozbiehajú a trendsetteri z celého sveta nám postupne odhaľujú, akým smerom sa bude uberať nasledujúca sezóna...


Trendy móda | 20.jan 2018

Netradičná dizajnérska kolaborácia

Aj napriek tomu, že módny priemysel je presýtený kolaboráciami akéhkoľvek druhu, niektorí dizajnéri nás neprestávajú prekvapovať. Reč je o návrhárovi...


Trendy móda | 18.jan 2018

Kolekcia Y/Project x Ugg

Francúzska značka Y/Project, ktorá je známa svojou odviazanou tvrobou inšpirovanou streetstylom, sa spojila s kultovou značkou Ugg. Spoločnú kolekciu predstavili...


Módne ikony | 18.jan 2018

Pánsky streetstyle z Paríža

Na rad prichádza Paríž, ktorý je aktuálne pod nadvládou pánskej módy. Ako to vyzerá v uliciach? Sú plné šarmantných, uhladených...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

marionnaud banner m

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

UV senzor ako doplnok

Firma L'Oréal sa spojila s dizajnérom Yves Béharom, s ktorým spoločne navrhla UV senzor, ktorý detek...

Voľný čas s Louis Vuitton

Luxusná značka Louis Vuitton sa vôbec neobmedzuje na koženú galantériu či haute couture. Len pred Vi...

Off-White uvádza novú kolekciu!

Dizajnér značky Off-White, Virgil Abloh, tiež známy aj ako majster dizajnérskych kolaborácií, prináš...