Praha pokračuje v módnych prehliadkach naďalej. Počas druhého dňa sme mali možnosť vidieť niekoľko prehliadok, pričom každá z nich bola špecifická a predstavila úplne iné vnímanie módy.

 

title2

 

Zuzana Kubíčková

Dizajnérka, ktorá je súčasťou MBPFW už od roka 2012 predviedla prepracované, sofistikované róby, ktoré sú dnes už pre ňu typické. Ručne vyšívané kvetinové motívy sa vynikali na luxusných materiáloch. Popri čipke tak pôsobili maximálne étericky a noblesne.

 

 

IMRECZEOVA

Prehliadka značky IMRECZEOVA bola plná riasenia a zaujímavých detailov. Niesla sa v odtieňoch fialovej a bordovej, pričom prechádzala do tých najtmavších odtieňov. Hravé strihy boli podčiarknuté príjemným výberom farieb, vďaka čomu kolekcia získala uvoľnenú atmosféru.

 

 

MI Fashion Label

Moderná antika, aj tieto slová vystihujú kolekciu, ktorú sme mali možnosť vidieť na mole prehliadky MI Fashion Label. Transparentné materiály, voľné siluety, volány a riasenie dostali moderný nádych aj vďaka kombinácii s denimom či koženými detailmi.

 

 

Nehera

Slovenská legenda, ktorá dostala nový život sa opäť predstavila aj v Prahe. Jej jedinečná estetika a prístup k dizajnu si zachovala aj vďaka využitiu neutrálnych farieb, čistých strihov a nadčasovej elegancie.

 

 

Petra Ptáčková

Veselá, hravá s poriadnou dávkou umeleckého ducha, taká bola kolekcia Petry Ptáčkovej. Stavila na tzv. deconstructed trend, ktorý zdanlivo kombinuje viacero kúskov a štýlov v jednom modeli a pôsobí tak, akoby bol vyskladaný z viacerých modelov.

Foto: ARCHÍV MBPFW

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.jún 2018

Topánkové trendy na leto

Nikdy nie je neskoro na nákup tých správnych topánok! Preto ak nemáte tie svoje na túto sezónu, pomôžeme vám ich...


Trendy móda | 16.jún 2018

Najkrajšie farebné kombinácie na leto

Leto by malo byť obdobím dobrodružstiev a do istej miery aj experimentov. Prečo teda túto filozofiu nepretaviť do našich outfitov?...


Módne ikony | 14.jún 2018

Streetstyle na Pitti Uomo

Florencia ožila pánskou módou! Môže za to polročná udalosť Pitti Uomo, ktorá je pánskou verziou Fashion Weeku. Ulice tohto nádherného...


Trendy móda | 14.jún 2018

5 nápadov na dovolenkové outfity

Aj napriek tomu, že si leto vyžaduje menej vrstiev a tým pádom aj menej rozmýšľania nad outfitmi, niekedy nás dokáže...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...