top fashion banner jesen zima 2017 2018

Praha pokračuje v módnych prehliadkach naďalej. Počas druhého dňa sme mali možnosť vidieť niekoľko prehliadok, pričom každá z nich bola špecifická a predstavila úplne iné vnímanie módy.

 

title2

 

Zuzana Kubíčková

Dizajnérka, ktorá je súčasťou MBPFW už od roka 2012 predviedla prepracované, sofistikované róby, ktoré sú dnes už pre ňu typické. Ručne vyšívané kvetinové motívy sa vynikali na luxusných materiáloch. Popri čipke tak pôsobili maximálne étericky a noblesne.

 

 

IMRECZEOVA

Prehliadka značky IMRECZEOVA bola plná riasenia a zaujímavých detailov. Niesla sa v odtieňoch fialovej a bordovej, pričom prechádzala do tých najtmavších odtieňov. Hravé strihy boli podčiarknuté príjemným výberom farieb, vďaka čomu kolekcia získala uvoľnenú atmosféru.

 

 

MI Fashion Label

Moderná antika, aj tieto slová vystihujú kolekciu, ktorú sme mali možnosť vidieť na mole prehliadky MI Fashion Label. Transparentné materiály, voľné siluety, volány a riasenie dostali moderný nádych aj vďaka kombinácii s denimom či koženými detailmi.

 

 

Nehera

Slovenská legenda, ktorá dostala nový život sa opäť predstavila aj v Prahe. Jej jedinečná estetika a prístup k dizajnu si zachovala aj vďaka využitiu neutrálnych farieb, čistých strihov a nadčasovej elegancie.

 

 

Petra Ptáčková

Veselá, hravá s poriadnou dávkou umeleckého ducha, taká bola kolekcia Petry Ptáčkovej. Stavila na tzv. deconstructed trend, ktorý zdanlivo kombinuje viacero kúskov a štýlov v jednom modeli a pôsobí tak, akoby bol vyskladaný z viacerých modelov.

Foto: ARCHÍV MBPFW

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.feb 2018

Viktor & Rolf uvádza prvú kolekciu šperk...

Značka Viktor & Rolf rozširuje portfólio svojej tvorby, ktoré bude odteraz zahŕňať aj líniu šperkov, ktoré vás očaria mágiou drahokamov...


Trendy móda | 22.feb 2018

Navštívte oázu klenotov

Pokojná oáza v srdci Marakéša sa stala hlavnou inšpiráciou pre jarnú kolekciu značky DYRBERG/KERN. Miesto známe svojimi dramatickými farebnými tónmi, divokými...


Celebrity | 22.feb 2018

BRIT Awards: Red Carpet

Včera prebehlo odovzdávanie britských hudobných cien- BRIT Awards, ktoré sa ako obvykle nezaobišlo bez červeného koberca plného dizajnérskych rób.   


Trendy móda | 21.feb 2018

Moncler predstavil 8 dizajnérskych kolab...

Milánsky týždeň módy sa tento rok začal netradične. Väčšinou je úvodnou prehliadkou Gucci, no tentokrát to bola značka Moncler, ktorá...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...