top fashion banner jesen zima 2017 2018

Parížsky Fashion Week je zakaždým preplnený významnými menami z módneho priemyslu, no k tým najsledovanejším pravdepodobne patrí práve týchto 5. Pozrite si najnovšie kolekcie značiek Chanel, Christian Dior či Saint Laurent.

 

title4

 

 

Christian Dior

 Maria Grazia Chiuri opäť dokázala, že jej vizionárstvo nemá hraníc. Klasické diorovské siluety totiž opäť doplnila prekvapivým elementom, tentokrát išlo o káro a transparentné materiály, ktoré spoločne s klasickými strihmi pôsobili osviežujúco.

 

 

Saint Laurent

Značka Saint Laurent predstavila na svojej prehliadke pravdepodobne všetky možné podoby a tváre čiernej farby. Pridajte do toho extravagantné strihy, výrazné ramená, pánske prvky a sexi detaily, a rafinovaná kolekcia je na svete.

 

 

Chanel

Chanelovský tvíd v rôznych variáciách a k tomu športové prešívané kabáty? My vravíme áno! Kreatívny riaditeľ značky Karl Lagerfeld opäť dokázal, že inovovať sa dá aj klasická, ikonická značka akou je Chanel.

 

 

Giambattista Valli

Značka išla na svoju novú kolekciu tentokrát inak, do svojich splývavých, éterických siluét pridala neočakávaný element v podobe pletenín, ale aj netradične divoké potlače.

 

 

Valentino

 Prehliadka Valentino nás vzala na prechádzku do módnej záhrady, kde sme mohli objavovať tie najrozličnejšie typy kvetín. Boli bohaté štruktúrou, farbami aj siluetami.

 

Najnovšie zo sekcie módaSporty glamour na MBPFW

Posledný prehliadkový deň na MBPFW ulahodil každému milovníkovi aktuálnych sporty glam kúskov, ktoré nechýbali na prehliadkach značiek ODIVI, Laformela či...


Módne prehliadky | 23.mar 2018

V zákulisí MBPFW

Módna prehliadka síce trvá zhruba 10 až 15 minút, no tie musia prebehnúť bez akýchkoľvek problémov a nečakaných scenárov. Preto...


Trendy móda | 23.mar 2018

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými lúčami ich už pravidelne nosia módne ikony...


MBPFW: Re-See Showrooms

Po troch prehliadkových dňoch na MBPFW si mohli návštevníci na vlastné oči zblízka prezrieť všetky kolekcie, ktoré sa prebehli po...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

fascinujuci oman banner 300x300

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

10 must-have kúskov z Fashion Week-ov

Od New Yorku až po Paríž, svetoví dizajnéri nám predstavili svoje vízie módnych trendov pre nasleduj...

Nechtové trendy z Fashion Weekov

Týždne módy nám predstavili akým smerom sa budú uberať trendy na nasledujúcu sezónu. Okrem tých módn...

10 beauty trendov z Fashion Week-ov

Ešte ani poriadne nenadišla jar a módny svet je už opäť o krok pred nami. Trendy na sezónu jeseň-zim...