top fashion banner jesen zima 2017 2018

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie najlepšie kolekcie.

 

title5

 

 

Calvin Klein

Kolekcia, ktorá sa už vôbec nepodobá na rafinovaný, klasický štýl Calvin Klein, ako sme boli zvyknutí. Avšak v tomto prípade je to pozitívna správa. Raf Simons z nej totiž vytvoril modernú, pregresívnu značku plnú vizionárskych modelov.

 

 

Marc Jacobs

Avantgardné siluety, kinematografická atmosféra a závan tajomna priniesla so sebou kolekcia Marc Jacobs. Dizajnér sa pohrával so objemom siluét, ako aj efektnými detailmi, ktoré kombinoval s výraznými farbami 80.rokov.

 

 

Anna Sui

Uvoľnená hippie kolekcia Anny Sui nám pripomenula 70.roky v rozpuku. Bola plná kvetinových potlačí, hravých vzorov a mäkkých materiálov, ktoré sa hravo kombinovali medzi sebou. Pozitívna atmosféra pomaly prechádzala do temnej a vytvorila tak glamour čarodejnicu.

 

 

Carolina Herrera

Majsterka elegancie a ženskosti opäť nesklamala. Do svojho rukopisu charakteristického nadčasovosťou však pridala závan rebélie a punku. Takto vznikla netradičná, no stále elegantná kolekcia.

 

 

Zimmermann

Vzdušné, éterické modely plné romantiky tentokrát boli doplnené tvrdšími kúskami z kože a kovov, ktoré dodali celej kolekcie na kontraste. Farebná paleta sa niesla v jemných pastelových tónoch, ktoré dokonale podčiarkli atmosféru kolekcie.

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaSporty glamour na MBPFW

Posledný prehliadkový deň na MBPFW ulahodil každému milovníkovi aktuálnych sporty glam kúskov, ktoré nechýbali na prehliadkach značiek ODIVI, Laformela či...


Módne prehliadky | 23.mar 2018

V zákulisí MBPFW

Módna prehliadka síce trvá zhruba 10 až 15 minút, no tie musia prebehnúť bez akýchkoľvek problémov a nečakaných scenárov. Preto...


Trendy móda | 23.mar 2018

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými lúčami ich už pravidelne nosia módne ikony...


MBPFW: Re-See Showrooms

Po troch prehliadkových dňoch na MBPFW si mohli návštevníci na vlastné oči zblízka prezrieť všetky kolekcie, ktoré sa prebehli po...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

fascinujuci oman banner 300x300

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

10 must-have kúskov z Fashion Week-ov

Od New Yorku až po Paríž, svetoví dizajnéri nám predstavili svoje vízie módnych trendov pre nasleduj...

Nechtové trendy z Fashion Weekov

Týždne módy nám predstavili akým smerom sa budú uberať trendy na nasledujúcu sezónu. Okrem tých módn...

10 beauty trendov z Fashion Week-ov

Ešte ani poriadne nenadišla jar a módny svet je už opäť o krok pred nami. Trendy na sezónu jeseň-zim...