top fashion banner jar 2017

New York Fashion Week každoročne odštartuje obdobie módnych prehliadok veľkej štvorky. Pozreli sme sa preto na tie najlepšie kolekcie z prvej polovice jeho diania. Čo nové predstavili dizajnéri a aká je ich vízia trendov pre nasledujúcuce sezóny?

 

title

 

Altuzarra

Značka Altuzarra sa pohrala s rôznorodými kombináciami farieb a vzorov, ktoré k sebe na prvý pohľad neladia, na druhý však vytvárajú kreatívne outfity. Luxusné materiály ako zamat, koža či hodváb sa miešali s aristokratickým zapínaním či honosnými výšivkami. 

 

 

Carolina Herrera

Keď sa povie Carolina Herrera, každému zrejme hneď napadne "nadčasová elegancia." Presne taká bola aj najnovšia kolekcia z dielne tejto značky. Doplnená však bola modernými prvkami a občas aj netradičnými detailmi.

 

 

Anna Sui

Moderná, hippie bosorka! Anna Sui, ktorá je známa svojimi odvážnymi kombináciami vzorov a potlačí opäť nesklamala a tentokrát predstavila kolekciu temných farieb s metalickými efektmi, ktoré boli vytvorené pre milovníčku moderného boho.

 

 

Oscar de la Renta

Kráľovstvo sofistikovaných, elegentných siluét vzniklo na prehliadke módneho domu Oscar de la Renta. Jeho obdivuhodné pohrávanie sa s čistými líniami, nežnými prvkami a maximálne ženskými strihmi bolo opäť dych-berúce.

 

 

Brandon Maxwell

Maximalistický minimalizmus sa obavil na prehliadke Brandona Maxwella, ktorý sa opäť sústredil najmä na bielo-čiernu paletu, ktorú doplnil farbami drahokamov. Na móle sa tak objavili jednoduché línie s tými najrafinovanejšími detailmi a nevšednými strihmi.

Foto: INDIGITAL

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 19.sep 2017

Selena Gomez je novou tvárou značky Puma

Dnes už nie je ničím výnimočným, keď sa športová značka spojí nielen s profesionálnymi športovcami, ale najmä so známymi osobnosťami...


Celebrity | 18.sep 2017

Emmy Award: Červený koberec

17.septembra sa uskutočnilo odovzdávanie televíznych cien EMMY, ktoré sú Oscarmi v televíznej produkcii. Večer, ktorý ocenil významné herecké roly a...


Módne ikony | 17.sep 2017

Streetstyle z ulíc Londýna

Opäť nadišiel čas Londýnskeho Týždňa Módy, ktorý strieda New York. Ulice metropoly Veľkej Británie sú preto plné zaujímavých outfitov, ktoré...


Celebrity | 16.sep 2017

BoF Gala oslávila najväčšie ikony v módn...

Business of Fashion každoročne oslavuje najväčších hráčov módneho priemyslu aj prostredníctvom BoF 500 Gala. Tentokrát sa podľa BoF stali najväčšími...

predplatne top fashion

top fashion jar leto 2017

Naše tipy

10 najkrajších kostýmov

Móda a hudba idú ruka v ruke, čoho dôkazom sú neuveriteľne prepracované kostýmy speváčok v histórii...

NYFW: Najlepšie manikúry

Aj beauty trendy neodmysliteľne patri k Fashion Week-om. Dizajnéri spoločne s  make-up artistam...

Sweather Weather

Nachádzame sa ročnom období, ktoré si od nás pýta viac vrstiev, či už kvôli chladným ránom, daždivým...