Aj napriek tomu, že nakupovanie online je v rozpuku, niektoré kamenné predajne stále dokážu prilákať zákazníkov na nákupy ako za starých čias. Čím to je? Unikátny dizajn spojený so zážitkom a služby pre zákazníka na excelentnej úrovni. Nahliadnite s nami do tých najkrajších concept storov po celom svete.

 

Runway, Hanoj

Predajňa, v ktorej nájdete haldy dizajnérskych kúskov od Céline až po lokálnu tvorbu. Jemné, pastelové tóny v kombinácii so sklom a kovom vás dokonale naladia na nákupy exkluzívnych dizajnov.

title

 

 

Bonds Hackney, Londýn

Butik v štýle shabby chic je domovom nezávislých značiek z Londýna, ktoré však majú v sebe poriadnu dávku unikátnosti aj luxusu. Pridajte k tomu exkluzívnu kozmetiku, bytové doplnky a výberovú kávu, a o perfektné nákupy máte postarané.

2

 

 

The Webster, New York City

1200 metrov štvorcových zariadených v štýle art deco okamžite očaria každú milovníčku uhladeného luxusu. Tešiť sa môžete na príjemné farby a hladké materiály, ako aj ornamenty a geometriu. A to všetko v sebe ukrýva množstvo jedinečnej módy.

3

 

 

Zhongshuge​, Yangzhou

Jedno z najunikátnejších kníhkupectiev nájdete v čínskom meste Yangzhou, kde vás privítajú optické ilúzie a knihy až kam dovidíte.

4

 

 

The Apartment, Kodaň

Pri vstupe do tohto concept storu budete mať pocit, že ste prišli na návštevu k interiérovému dizajnérovi. Domácka, no pritom maximálne chic atmosféra vás okamžite uvoľní a vy si tak s relaxom môžete vyberať kúsky pre svoj domov.

5

 

 

Nous, Paríž

Nasledovník ikonickej Colette, Nous, prináša dôkladne vyberané kúsky nielen pre ženy, ale aj mužov, tešiť sa môžete na lifestylové doplnky, hudbu či kozmetiku. To všetko zabalené do moderného, urban štýlu.

6

 

 

Aesop, Dusseldorf

Maximálne minimalistická predajňa kozmetiky Aesop vás očarí svojou čistotou a futurizmom. Betón a drevo vytvárajú spoločne krásny kontrast do ktorého sa pridáva oku lahodiaca symetria.

7

 

 

Casa Cavia, Bueons Aires

Reštaurácia, vydavateľstvo, kníhkupecto, pefuméria a kvetinárstvo v jednom, to je Casa Cavia, ktorá si od svojho vzniku získala obrovskú popularitu. Niet sa čomu čudovať, veď kto by sa nezamiloval do jemného rustikálneho dizajnu doplneného hypermodernými elementami?

8

Foto: archív predajní

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 23.máj 2018

Vydajte sa na kávovú púť na Galapágy

Predstavte si sladkosť cereálií a sušienok, jemný podtón horkosti kakaa s plným telom v jedinom dúšku, ktorý vás doslova prenesie do exotických...


Cestovanie | 23.máj 2018

Najkrajšie budovy podľa Lonely Planet

Budovy, ktoré si zvolili čitatelia cestovateľské magazínu Lonely Planet, vraj patri k tým najzaujímavejším a najskvostnejším stavbám na svete. Od...


Voľný čas | 19.máj 2018

Letné čítanie: Historické romány

Existuje niečo lepšie ako sin a pláži, pri bazéne alebo večer na terase prečítať dobrú knihu s pútavým príbehom? Presne...


Voľný čas | 19.máj 2018

Najkrajšie outdoorové kiná na svete

Letná sezóna je o zábave a dobrodružstvách. Jeden taký typ zábavy predstauvjú aj outdoorové kiná, ktoré prinášajú ľudí naspäť do...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie historické hotely na svete

Milujete históriu aj cestovanie? Prečo tieto dva koníčky teda nespojiť? V’daka týmto histroickým hot...

Must-watch letné filmy

Obdobie stvorené na letné flirty plné vášne aj dobrodružstva s priateľmi, presne také je leto. Ak si...

Najlepšie roadtripy po Európe

Máte už naplánovanú letnú dovolenku? Pokiaľ nie, máme pre vás 3 tipy na európske roatripy, ktoré vás...