top fashion banner jesen zima 2017 2018

Nákupy na mainstreamových online obchodoch sú síce vykúpením ak potrebujete šetriť čas, no niekedy si situácia vyžaduje zvýšenú pozornosť. Ak hľadáte unikátne kúsky, novú inšpiráciu a jedinečný prístup, nájdete to na týchto stránkach. 

 

online shopping

 

 

Maison de Mode

Luxusné kúsky, ktoré vznikli z filozofie udržateľnosti a etiky v módnom priemysle. Všetko krásne zogranizované na jednom mieste.

1

 

 

The Dreslyn

Mladá krv v módnom priemysle s atmosférou L.A. Nájdete tu kúsky od dizajnérov ako Rejina Pyo či Rodin, a tešiť sa môžete aj na bytové doplnky.

2

 

 

Garmentory

Maličké online obchody spojené do jedinej stránky, kde môžete objavovať milińy dizajnérov a ich pohľad na módu pod heslom jedinečnosť.

3

 

 

Of A Kind

Vaša destinácia ak hľadáte niečo skutočne výnimočné. Nájdete tu všetko od šperkov až po umelecké printy a ešte oveľa viac.

4

 

 

Need Supply

Pôvodne vintage predajca je dnes jeden z najlepších zastávok pri love unikátnych kúskov. Nezavislí dizajnéri, jedinečné  dizajny ako aj domáce potreby na vás čakajú práve tu.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 21.apr 2018

Kolekcia Smeg x Dolce & Gabbana má pokra...

Značka Dolce & Gabbana predstavila minulý nezvyčajnú kolekciu, ktorá vznikla zo spolupráce so značkou domácich spotrebičov Smeg. Tento rok nadväzuje...


Dizajn | 21.apr 2018

Hermés predstavila novú kolekciu pre dom...

Značka Hermés presdtavila v rámci Milano Design Week-u novú kolekciu produktov pre domácnosť. V eklektickej zmesi ponuke sa nájdu obklady...


Cestovanie | 21.apr 2018

Mestské dobrodružstvo

Kultúra, jedlo, pláže či história, je jedno čo preferujete ri cestovaní, v našom zozname si nájde každý to svoje perfektné...


Dizajn | 20.apr 2018

Nahliadnite do Gucci ArtLab

Značka Gucci otvorila neďaleko Florencie ArtLab, centrum kreativity, remeselnej výroby a inovácie. Na 37-tisíc metroch štvorcových dostane priestor až 800...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými l...

Jar v červených čižmách

Príchod jari neznamená, že by sme mali odložiť všetky svoje čižmy na spodok šatníka, práve naopak. C...

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú na...