top fashion banner jesen zima 2017 2018

Technológia postupne zasahuje naše životy do takej miery, že si už bez nej nedokážeme predstaviť existovať. Rúzne spoločnosti to však posúvajú ešte na vyššiu úroveň s gadgetmi, o ktorým sa nám dosiaľ ani nesnívalo. Pozrite sa aké novinky prinesie rok 2018.

 

title

 

 

1. Oculus Go

Virtuálna realita sa pomaličky vkráda do bežného života. Dôkazom toho je aj set Oculus Go, ktorý umožňuje využívať rôzne aplikácie, hry takmer kdekoľvek.

1

 

 

2. Homepod

Domáci asistenti ako Alexa sú takisto čoraz populárnejší. Teraz sa medzi ne pridáva aj dlhoočakávaný Homepod od Apple. Stačí ho umiestniť kdekoľvek v domácnosti a on sa prispôsobí vášmu hlasu.

2

 

 

3. Flow

Okrem zábavy a pohodlia konečne prichádza na rad aj zdravie a životné prostredie. Flow je v detektor ovzdušia, ktorý dokáže analyzovať stav vzduchu a tým vytvárať povedomie o životnom prostredí, ktoré by vás malo navádzať na čistenie vzduchu.

3

 

 

4. Proof

Novinka, ktorá bude za vás kontrolovať váš stav alkoholu v krvi, pričom vás upozorní napríklad aby ste nesedali za volant, alebo aby ste si jednoducho dali pauzu.

4

 

 

 

5. Google Clips

Gadget, ktorý sa stane vašim osobným fotografom či kameramanom. Stačí si ho pripnúť na kabelku, na džínsy či inde, a podľa vašich preferencií bude cvakať za vás.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 21.apr 2018

Kolekcia Smeg x Dolce & Gabbana má pokra...

Značka Dolce & Gabbana predstavila minulý nezvyčajnú kolekciu, ktorá vznikla zo spolupráce so značkou domácich spotrebičov Smeg. Tento rok nadväzuje...


Dizajn | 21.apr 2018

Hermés predstavila novú kolekciu pre dom...

Značka Hermés presdtavila v rámci Milano Design Week-u novú kolekciu produktov pre domácnosť. V eklektickej zmesi ponuke sa nájdu obklady...


Cestovanie | 21.apr 2018

Mestské dobrodružstvo

Kultúra, jedlo, pláže či história, je jedno čo preferujete ri cestovaní, v našom zozname si nájde každý to svoje perfektné...


Dizajn | 20.apr 2018

Nahliadnite do Gucci ArtLab

Značka Gucci otvorila neďaleko Florencie ArtLab, centrum kreativity, remeselnej výroby a inovácie. Na 37-tisíc metroch štvorcových dostane priestor až 800...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými l...

Jar v červených čižmách

Príchod jari neznamená, že by sme mali odložiť všetky svoje čižmy na spodok šatníka, práve naopak. C...

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú na...