top fashion banner jesen zima 2017 2018

Technológia postupne zasahuje naše životy do takej miery, že si už bez nej nedokážeme predstaviť existovať. Rúzne spoločnosti to však posúvajú ešte na vyššiu úroveň s gadgetmi, o ktorým sa nám dosiaľ ani nesnívalo. Pozrite sa aké novinky prinesie rok 2018.

 

title

 

 

1. Oculus Go

Virtuálna realita sa pomaličky vkráda do bežného života. Dôkazom toho je aj set Oculus Go, ktorý umožňuje využívať rôzne aplikácie, hry takmer kdekoľvek.

1

 

 

2. Homepod

Domáci asistenti ako Alexa sú takisto čoraz populárnejší. Teraz sa medzi ne pridáva aj dlhoočakávaný Homepod od Apple. Stačí ho umiestniť kdekoľvek v domácnosti a on sa prispôsobí vášmu hlasu.

2

 

 

3. Flow

Okrem zábavy a pohodlia konečne prichádza na rad aj zdravie a životné prostredie. Flow je v detektor ovzdušia, ktorý dokáže analyzovať stav vzduchu a tým vytvárať povedomie o životnom prostredí, ktoré by vás malo navádzať na čistenie vzduchu.

3

 

 

4. Proof

Novinka, ktorá bude za vás kontrolovať váš stav alkoholu v krvi, pričom vás upozorní napríklad aby ste nesedali za volant, alebo aby ste si jednoducho dali pauzu.

4

 

 

 

5. Google Clips

Gadget, ktorý sa stane vašim osobným fotografom či kameramanom. Stačí si ho pripnúť na kabelku, na džínsy či inde, a podľa vašich preferencií bude cvakať za vás.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 19.jan 2018

10 najkrajších reštaurácií na svete

Chutné jedlo a dizajn idú dokopy. Veď každému asi chutí viac v obklopení krásneho interiéru. Ktoré reštaurácie po celom svete...


Voľný čas | 18.jan 2018

7 nákupných chýb

Aj tie najostrieľanejšie nákupné maniačky sa z času na čas nevyhnú niekoľkým prehreškom. Ktoré sú tie najčastejšie a ako sa...


Dizajn | 18.jan 2018

Tom Dixon navrhol kolekciu pre Ikea

Aj v dizajnovom priemysle to žije rôznorodými kolaboráciami. Medzi tie najnovšie patrí aj spojenie britského dizajnéra Toma Dixona a nábytkového...


Cestovanie | 13.jan 2018

10 najkrajších súkromných ostrovov na sv...

Čo by ste povedali na ostrov v obklopení bohatej fauny a flóry, kde určite nestretnete kolegyňu ani otravného suseda? Presne...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

marionnaud banner m

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

UV senzor ako doplnok

Firma L'Oréal sa spojila s dizajnérom Yves Béharom, s ktorým spoločne navrhla UV senzor, ktorý detek...

Voľný čas s Louis Vuitton

Luxusná značka Louis Vuitton sa vôbec neobmedzuje na koženú galantériu či haute couture. Len pred Vi...

Off-White uvádza novú kolekciu!

Dizajnér značky Off-White, Virgil Abloh, tiež známy aj ako majster dizajnérskych kolaborácií, prináš...