top fashion banner jesen zima 2017 2018

Už o 3 týždne sa uskutoční pražská verzia úspešného eventu FASHION DEALã, ktorý si získal popularitu na bratislavskej scéne. Prebiehať bude 22. a 23. septembra v unikátnych priestoroch Továrny v Holešoviciach.

 

deala praha

 

Okrem lokálnych značiek, predajcov a interprétov as naskytne priestor aj umeniu. Okrem toho organizátori priniesli ešte jednu novinku- priestor dostanú najmä začínajúci interpréti, ktorí vystúpia na Evropa 2 stage. Pokiaľ sa však túžite zviditeľniť a verejne vystúpiť pred davom, alebo jednoducho odprezentovať svoju tvorbu, či už módnu alebo umeleckú, pokojne posielajte svoju tvorbu na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

A aký bude program?

FRIDAY:

PARTY Forbidden?! F*CK THEM . . . show must go on

Forbidden Spot a.k.a najfarebnejšia galéria na svete už o pár týždňov končí svoje pôsobenie na tomto mieste, rovnako ako si dáva FASHION DEALã na pár rokov pauzu. Ideálny dôvod na oslavu, lebo my nikdy nesmútime. Párty bude pod taktovkou FCK THEM.

SATURDAY:

Smack bol tiež vždy pevnou súčasťou FASHION DEALã, či už v Bratislave alebo Prahe. Preto oficiálnou bodkou za posledným ročníkom bude krst jeho najnovšieho albumu TERAPIE, ktorý sa uskutoční v klube ROXY.

Aj napriek stúpajúcemu záujmu zo strany verejnosti, hlavný organizátor oznámil, že pôjde pravdepodobne o posledný ročník tohto eventu. Nezmeškajte preto príležitosť objavovať lokálne značky a urban kultúru!

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.nov 2017

Holiday Shopping: Knihy a dizajn

Od Vianoc nás delí len pár týždňov a pravdepodobne aj vy už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi pre svojich blízkych. Dnes máme...


Voľný čas | 18.nov 2017

Novinky pre smart domácnosť

Inteligentná domácnosť sa už pomaly stáva samozrejmosťou v dnešnej dobe. Spotrebiče či gadgety, ktoré dokážu uľahčiť život tak už nájdeme v takmer...


Dizajn | 18.nov 2017

Architektonické topánky od Charlotte Oly...

Značka Charlotte Olympia uviedla na trh listovú kabelu a topánky, ktoré sú inšpirované architektúrou a vznikli v spolupráci s architektonickým štúdiom Zaha Hadid.  


Cestovanie | 18.nov 2017

10 najfarebnejších miest na svete

Objavovanie nových miest je zakaždým vzrušujúce. Či už hľadáte umenie, architektúru alebo nezvyčajnú prírodu. Tentokrát sme sa však pozreli do...

top fashion jesen zima 2017 2018

Naše tipy

Fantasy Bra predvedie Lais Ribeiro!

Ostro sledovaná Victoria's Secret Fashion Show je každoročne sprevádzaná mnohými tajomstvami a dohad...

Zimná manikúra

Ako by mala vyzerať dokonalá zimná manikúra? Mala by byť chladivá, ľadová, sebavedomá a výrazná. Dok...

Lady Dior očami umelcov

Značka Dior opäť vyzvala 10 umelcov z rôznych sfér, aby dodali ikonickému modelu kabelky Lady Dior d...