Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás presne to hľadajú v cestovaní. Aby sme vám uľahčili vaše last-minute plány a vy ste si tak mohli naplno užiť aj najbližší víkend pri mori, našli sme niekoľko aplikácií, ktoré vám s tým pomôžu.

travelapps

 

 

Cruise Finder by iCruise

Ak hľadáte výletnú plavbu na lodi, toto je aplikácia pre vás. Nielenže dostane najlepšiu možnú ponuku, nemsuíte svoju dovoelnu plánovať niekoľko mesiacov dopredu, ako to pri plavbách býva zvykom.

 

Expedia

Hotel, letenky, prenájom auta, zájazd, toto všetko nájdete na Expedii a navyše obvykle za najlepšie možné ceny, dokonca niekedy lepšie ako ponúkajú oficiálne stránky.

 

Fareness

Stačí si zvoliť destináciu a aplikácia vám nájdete najlepšie možné ceny na najbližšie mesiace, čo oceníte najmä vtedy, keď ste flexibilní a dokáže sa zbaliť a vycestovať aj v priebehu pár hodín.

 

GTFO (Get the Flight Out)

Ak hľadáte last-minute let na dnešný či zajtrajší deň, poeší vás aplikácia GTFO, ktorá dokže vypátrať najlepšiu možnú cenu na trhu. Ak vás teda prekvapil nečakaný business trip alebo jednoducho nemôžete vyčkať na letnú dovolenku, skúste to s touto aplikáciou.

 

HotelTonight

Last-minute letenku už máte a teraz je na rade ubytovanie? S týmto vám pomôže aplikácia HotelTonight, ktorá funguje vo viac ako 1700 mestách po svete.

 

Last Minute Travel

Aplikácia, ktorá si síce vyžaduje ročný poplatok 45 eur, avšak nájdete v nej ponuky hotelov, leteckých spoločností či požičovní áut zo zľavou až 65%.

 

Travelzoo

V tejto aplikácii nájdete zoznamy zvýhodnených ponúk pre rôzny hotely, lety, zájazdy, ale aj aktuálne prebiehajúce zľavy v reštauráciách, wellnessoch a inde.

 

Trip.com

Trip.com vám vytvorí ideálny program na celý deň, dokáže odporučiť najlepšie reštaurácie, galérie či pamiatky, podľa vašich preferencií. Takisto ponúka zvýhodnené ceny v hoteloch.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 19.jún 2018

Módne domy cestujú za vami!

Módne domy vedia, kam sa chystáte na dovolenku a vôbec nemajú priblém za vami vycestovať! Počas leta vás totiž budú...


Voľný čas | 18.jún 2018

Najkrajšie obchody na svete

Nakupovanie nie je len o vyberaní trendy kúskov, ale aj o celkovom zážitku z tohto procesu. Niektoré predajne dotiahli nákupný...


Cestovanie | 18.jún 2018

Letná dovolenka v chlade

Ak nepatríte k milovníkom horúceho počasia, slnenie pri bazéne vám nič nehovorí a vaša predstava o ideálnom lete presne opačná...


Dizajn | 18.jún 2018

Navrhnite si svoj vlastný koberec

Nákup a výber kobercov býva niekedy taký komplikovaný, ako nákup oblečenia. Pokiaľ si ani vy neviete poradiť, vašou záchranou by...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...