top fashion banner jesen zima 2017 2018

Či už patríte k dobrodružným cestovateľom, milovníkom umenia a kultúry, alebo jednoducho hľadáte nové destinácie pre svoje cesty, prinášame vám 10 destinácií, ktoré sú ako stvorené na návštevu práve v marci.

Douro, Portugalsko

Oblasť Duoro v Portugalsku má svoju špecifickú mikroklímu, vďaka čomu tu prichádza jar o čosi skôr ako vo zvyšku Európy. V marci tu tak nájdete prírodu v rozpuku a obdivovať môžete aj lokálne vinohrady, kde vás neminú ani ochutnávky vína.

title

 

Tanzánia

Veľa ľudí zabúda na to, že do Tanzánie sa môžete vybrať počas celého roka. V marci navyše ubúda vlhkosť a obdobie dažďov začína až v apríli, čiže si naplno môžete vychutnať divočinu a všetky jej krásy.

2

 

 

Washington D.C., USA

Hlavné mesto USA poskytuje oveľa viac ako len politiku. Nájdete tu prekvitajúcu gastro scénu, no a v marci navyše aj kvitnúce čerešne a zelenajúce sa parky.

3

 

 

Sydney, Austrália

Kultúra, jedlo, nákupy, to všetko nájdete v Sydney. S príchodom jesene u našich protinožcov sa navyše vyhnete extrémne vysokým teplotám, vďaka čomu budete môcť objavovať mesto a jeho skryté zákutia.

4

 

 

New York City, USA

Marec je obdobie, kedy sa mesto zviecha z tuhej zimy a pripravuje sa na horúce leto. Zároveň odychuje od húfov turistov, ktoré sem zablúdili počas vianočnej sezóny a predstavuje tak ideálne okno pre tých, ktorí túžia po nepreplnenom New Yorku.

5

 

 

Rejkjavík, Island

Aj napriek tomu, že už sa blíži jar, na Islande to stále vyzerá ako v zime. Avšak s pribúdajúcimi svetelnými hodinami budete môcť objaviť všetky krásy tohto magického miesta.

6

 

 

Buenos Aires, Argentína

Klesajúce "jesenné" teploty vás prilákajú do farebného Buenos Aires, kde si môžete naplno vychutnať miestnu kuchyu, obajviť lokálne trhy a domácu kultúru.

7

 

 

Playa del Carmen, Mexiko

Ak túžite po Mexiku, začiatok marca je ako stvorený na jeho návštevu. Stihnete to totiž ešte pred americkými jarnými prádzninami, kedy sa to tu zaplaví študentami a rôznorodými žúrmi. Dokonalé pláže tak môžete mať iba pre seba.

8

 

 

Andalúzia, Španielsko

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi už vyzerá aj Andalúzia ako dokonalý city break. Vyberte sa tu ak túžite ochutnať miestne tapas, objaviť históriu, galérie a múzeá, to všetko v ľahkom svetríku a teniskách.

9

 

 

Scottsdale, Arizona

Miesto zabudnuté "niekde na juhu" USA, no pritom poskytuje dokonalú príležitosť na rôznorodé túry s výhľadom na unikátnu prírodu, ako aj rodiacu sa gastro scénu, ktorá spája tradičné južanské gastro s modernou fúziou.

10

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.mar 2018

Najdrahšie mestá na svete

Ak si myslíte, že bývanie v našich zemepisných dĺžkach je nákladné, buďte si istí, že sme na tom ešte stále...


Dizajn | 19.mar 2018

Virgil Abloh má výstavu v Tokiu

Dizajnér značky Off-White, Virgil Abloh, pridáva do svojho portfólia ďalšiu výstavu, tentokrát v Tokiu. Nesie názov Pay Per View a...


Cestovanie | 16.mar 2018

10 bazénov s najkrajším výhľadom

Kto by neocenil bazén zasadený do nádherneho okolia, ktoré poskytuje výhľad na neokonečný oceán, divokú prírodu či historické centrum mesta?...


Voľný čas | 16.mar 2018

House of Z v Auparku!

Celovečerný film HOUSE of Z nás vezme do zákulisia tvorby ak súkromného života renomovaného dizajnéra Zaca Posena. Tento unikátny módny...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

fascinujuci oman banner 300x300

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

10 must-have kúskov z Fashion Week-ov

Od New Yorku až po Paríž, svetoví dizajnéri nám predstavili svoje vízie módnych trendov pre nasleduj...

Nechtové trendy z Fashion Weekov

Týždne módy nám predstavili akým smerom sa budú uberať trendy na nasledujúcu sezónu. Okrem tých módn...

10 beauty trendov z Fashion Week-ov

Ešte ani poriadne nenadišla jar a módny svet je už opäť o krok pred nami. Trendy na sezónu jeseň-zim...