top fashion banner jesen zima 2017 2018

Túžite po malom alebo väčšom výlete a neviete kam by ste sa mali vo februári vybrať? Tieto destinácie uspokoja rôzne cestpvateľskú chúťky, stačí si len vybrať.

 

Kalifornia

Počasie je príjemne hrejivé, masy turistov v nedohľadne, zato relax v plnom prúde. Kalifornia vám poskytne v tomto období presne to čo hľadáte, dostatočné množstvo tepla a slnka, ako aj pokoj.

 

title

 

 

Cyprus

Potrebnú dávku vitamínu D si doplníte napríklad aj na Cypre, ktorý má ročne až 320 slnečných dní. Aktuálne počasia vám navyše umožní prebádať historickú stránku tohto ostrova, ale aj obdivovať prírodné úkazy.

 

2

 

 

Sicília, Taliansko

Sicília je síce známa svojou prekvitajúcou tradičnou gastro scénou a dokonalými plážami, vo februári ju však môžete spoznať z inej stránky- všetko sa zelení, kvety sú v rozpuku a ovocie je najsladšie.

 

3

 

 

Antigua

Korálový ostrov v strede Karibiku vás privíta aj vo februári. Nielenže ceny sú vtedy priaznivejšie, ale navyše sa vyhnete aj davom turistov. Môžete tak v pokoji preskúmať tento čarovný ostrov obkolesený najmodrejším morom.

 

4

 

 

Los Cabos, Mexiko

Obľúbená destinácia amerických cestovateľov vás očarí svojou koloniálnou architektúrou, nespočetným množstvom galérií, ale aj krásnymi prírodnými scenériami a lokálnou kuchyňou.

 

5

 

 

Omán

Bohaté kultúrne dedičstvo, architektúra, kuchyňa, ale aj perfektné počasie je to, čo vás priláka do Ománu. Táto destinácia je v posledných rokoch na vzostupe a my sa ani nedivíme.

 

6

 

 

Tasmánia, Austrália

Zima v Európe znamená leto v Austrálii. Vydajte sa preskúmať Tasmánsky ostrov, ktorý je charakteristický jedinečnou faunou aj flórou, no pritom vám neuprie ani nádherné pláže a čistučké more.

 

7

 

 

Singapúr

V januári končí monzúnové sezóna s vo februári štartuje turistická. Hotely ani letenky zatiaľ však nedosahujú astronomické sumy, čo ocenia aj budget cestovatelia. Tešiť sa môžete na hypermodernú architektúru aj tradičné farebné uličky.

 

8

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 23.feb 2018

10 must-see pamiatok na svete

Patríte k cestovateľom, ktorí pri svojich dobrdržstvách radi odhaľujú históriu? Tak v tom prípade by ste mali navštíviť týchto 10...


Voľný čas | 22.feb 2018

Kurz módy s LVMH

Nová platforma, ktorú spustil módny gigant LVMH (Louis Vuitton Moet Hennesey), vás naučí o módnom priemysle prostredníctvom edukačných videí vytvorených...


Cestovanie | 21.feb 2018

5 vecí, ktoré by vo vašej turistickej vý...

Turistika je skvelým spôsobom trávenia voľného času. Každý výlet si ale vyžaduje dôslednú prípravu a to aj po materiálnej stránke...


Cestovanie | 19.feb 2018

10 najkrajších bazénov na svete

Od historických až po tie futuristické, predstavujeme vám 10 najzaujímavejších bazénov po celom svete, s ktorými sa pohrala architektúra, vďaka...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...