top fashion banner jesen zima 2017 2018

Aj keď sa už hlavná letná sezóna skončila, neznamneá to, že by sme sa mali vzdať našich cestovateľských túžob. Či už máte letnú dovolenku pred sebou, alebo za sebou, určite si na september naplánujte aspoň krátky výlet do nasledujúcich miest.

Los Angeles, USA

Mesto anjelov je ako stvorené na návštevu práve v tomto období. Teploty nie sú až take vysoké, preto môžete pohodlne skúmať všetky zákutia mesta, ktoré ponúka prekypujúcu foodie scénu, množstvo galérií a kultúrnych podujatí.

title

 

Bocas del Toro, Panama

Súostrovie skladajúce sa z množstva maličkých ostrovov láka návštevníkov najmä na svoje tyrkysové more a jednoduché vilky, ktoré nad ním plávajú. Je to raj surférov a potápačov, no na svoje si prídu aj milovníci plážového povaľovania.

2

 

 

Kapské Mesto, JAR

Útočisko pre každú umeleckú dušu. V Kapskom Meste môžete objavovať nielen africké umenie, ale aj modern gastro scénu. Poteší vás aj rušný nočný život a príjemné počasie.

3

 

 

Cognac, Francúzsko

Vymeňte Provensálsko za Cognac. Oblasť, kde sa rodí preslávený drink ale aj cigary. Je to tak ideálne miesto pre romantikov, ktorí radi vymenia veľkomesto za uvoľnenú atmosféru vidieka, spojenú so zážitkovým ochutnávaním drinkov v historickom prostredí.

4

 

 

Chicago, USA

Chicago vás prekvapí množstvom vernisáží a otváraní výstav. Toto všetko v ruchu mesta, ktoré vám umožní kultúrne sa vyžiť. Navyše, jeho panoráma môže pokojne konkurovať slávnemu NYC.

5

Foto: CNTraveller

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.nov 2017

Holiday Shopping: Knihy a dizajn

Od Vianoc nás delí len pár týždňov a pravdepodobne aj vy už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi pre svojich blízkych. Dnes máme...


Voľný čas | 18.nov 2017

Novinky pre smart domácnosť

Inteligentná domácnosť sa už pomaly stáva samozrejmosťou v dnešnej dobe. Spotrebiče či gadgety, ktoré dokážu uľahčiť život tak už nájdeme v takmer...


Dizajn | 18.nov 2017

Architektonické topánky od Charlotte Oly...

Značka Charlotte Olympia uviedla na trh listovú kabelu a topánky, ktoré sú inšpirované architektúrou a vznikli v spolupráci s architektonickým štúdiom Zaha Hadid.  


Cestovanie | 18.nov 2017

10 najfarebnejších miest na svete

Objavovanie nových miest je zakaždým vzrušujúce. Či už hľadáte umenie, architektúru alebo nezvyčajnú prírodu. Tentokrát sme sa však pozreli do...

top fashion jesen zima 2017 2018

Naše tipy

Fantasy Bra predvedie Lais Ribeiro!

Ostro sledovaná Victoria's Secret Fashion Show je každoročne sprevádzaná mnohými tajomstvami a dohad...

Zimná manikúra

Ako by mala vyzerať dokonalá zimná manikúra? Mala by byť chladivá, ľadová, sebavedomá a výrazná. Dok...

Lady Dior očami umelcov

Značka Dior opäť vyzvala 10 umelcov z rôznych sfér, aby dodali ikonickému modelu kabelky Lady Dior d...