top fashion banner jesen zima 2017 2018

Aj keď sa už hlavná letná sezóna skončila, neznamneá to, že by sme sa mali vzdať našich cestovateľských túžob. Či už máte letnú dovolenku pred sebou, alebo za sebou, určite si na september naplánujte aspoň krátky výlet do nasledujúcich miest.

Los Angeles, USA

Mesto anjelov je ako stvorené na návštevu práve v tomto období. Teploty nie sú až take vysoké, preto môžete pohodlne skúmať všetky zákutia mesta, ktoré ponúka prekypujúcu foodie scénu, množstvo galérií a kultúrnych podujatí.

title

 

Bocas del Toro, Panama

Súostrovie skladajúce sa z množstva maličkých ostrovov láka návštevníkov najmä na svoje tyrkysové more a jednoduché vilky, ktoré nad ním plávajú. Je to raj surférov a potápačov, no na svoje si prídu aj milovníci plážového povaľovania.

2

 

 

Kapské Mesto, JAR

Útočisko pre každú umeleckú dušu. V Kapskom Meste môžete objavovať nielen africké umenie, ale aj modern gastro scénu. Poteší vás aj rušný nočný život a príjemné počasie.

3

 

 

Cognac, Francúzsko

Vymeňte Provensálsko za Cognac. Oblasť, kde sa rodí preslávený drink ale aj cigary. Je to tak ideálne miesto pre romantikov, ktorí radi vymenia veľkomesto za uvoľnenú atmosféru vidieka, spojenú so zážitkovým ochutnávaním drinkov v historickom prostredí.

4

 

 

Chicago, USA

Chicago vás prekvapí množstvom vernisáží a otváraní výstav. Toto všetko v ruchu mesta, ktoré vám umožní kultúrne sa vyžiť. Navyše, jeho panoráma môže pokojne konkurovať slávnemu NYC.

5

Foto: CNTraveller

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 23.feb 2018

10 must-see pamiatok na svete

Patríte k cestovateľom, ktorí pri svojich dobrdržstvách radi odhaľujú históriu? Tak v tom prípade by ste mali navštíviť týchto 10...


Voľný čas | 22.feb 2018

Kurz módy s LVMH

Nová platforma, ktorú spustil módny gigant LVMH (Louis Vuitton Moet Hennesey), vás naučí o módnom priemysle prostredníctvom edukačných videí vytvorených...


Cestovanie | 21.feb 2018

5 vecí, ktoré by vo vašej turistickej vý...

Turistika je skvelým spôsobom trávenia voľného času. Každý výlet si ale vyžaduje dôslednú prípravu a to aj po materiálnej stránke...


Cestovanie | 19.feb 2018

10 najkrajších bazénov na svete

Od historických až po tie futuristické, predstavujeme vám 10 najzaujímavejších bazénov po celom svete, s ktorými sa pohrala architektúra, vďaka...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...