top fashion banner jar 2017

Aj keď sa už hlavná letná sezóna skončila, neznamneá to, že by sme sa mali vzdať našich cestovateľských túžob. Či už máte letnú dovolenku pred sebou, alebo za sebou, určite si na september naplánujte aspoň krátky výlet do nasledujúcich miest.

Los Angeles, USA

Mesto anjelov je ako stvorené na návštevu práve v tomto období. Teploty nie sú až take vysoké, preto môžete pohodlne skúmať všetky zákutia mesta, ktoré ponúka prekypujúcu foodie scénu, množstvo galérií a kultúrnych podujatí.

title

 

Bocas del Toro, Panama

Súostrovie skladajúce sa z množstva maličkých ostrovov láka návštevníkov najmä na svoje tyrkysové more a jednoduché vilky, ktoré nad ním plávajú. Je to raj surférov a potápačov, no na svoje si prídu aj milovníci plážového povaľovania.

2

 

 

Kapské Mesto, JAR

Útočisko pre každú umeleckú dušu. V Kapskom Meste môžete objavovať nielen africké umenie, ale aj modern gastro scénu. Poteší vás aj rušný nočný život a príjemné počasie.

3

 

 

Cognac, Francúzsko

Vymeňte Provensálsko za Cognac. Oblasť, kde sa rodí preslávený drink ale aj cigary. Je to tak ideálne miesto pre romantikov, ktorí radi vymenia veľkomesto za uvoľnenú atmosféru vidieka, spojenú so zážitkovým ochutnávaním drinkov v historickom prostredí.

4

 

 

Chicago, USA

Chicago vás prekvapí množstvom vernisáží a otváraní výstav. Toto všetko v ruchu mesta, ktoré vám umožní kultúrne sa vyžiť. Navyše, jeho panoráma môže pokojne konkurovať slávnemu NYC.

5

Foto: CNTraveller

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 25.sep 2017

Nespresso má svoj prvý butik na Slovensk...

Každého milovníka kávy poteší, že už aj Bratislava má svoj prvý Nespresso butik. Odteraz tak môžete nakupovať prémiovú kávu aj...


Voľný čas | 23.sep 2017

Hublot Loves Women

Bratislavský butik Hublot oslávil znovuotvorenie. Majestátne priestory hotela Radisson Blu Carlton pri tejto príležitosti záoveň privítali aj novú ambasádorku značky-...


Apetít | 19.sep 2017

Přírodní lékárnička na cesty

Chystáte se na dovolenou? Nezapomeňte si přibalit na cesty přírodní lékárničku plnou multifunkčních hrdinů, kteří vám pomůžou při prevenci a...


Voľný čas | 16.sep 2017

7 interiérových trendov na jeseň podľa P...

Mnohí z nás hľadajú inšpiráciu práve na Pintereste. Aj vďaka tomu dokáže stránka vyhodnotiť tie najžiadanejšie trendy v rôznych oblastiach...

predplatne top fashion

top fashion jar leto 2017

Naše tipy

10 najkrajších kostýmov

Móda a hudba idú ruka v ruke, čoho dôkazom sú neuveriteľne prepracované kostýmy speváčok v histórii...

NYFW: Najlepšie manikúry

Aj beauty trendy neodmysliteľne patri k Fashion Week-om. Dizajnéri spoločne s  make-up artistam...

Sweather Weather

Nachádzame sa ročnom období, ktoré si od nás pýta viac vrstiev, či už kvôli chladným ránom, daždivým...