top fashion banner jar 2017

Ešte stále ste nenašli ideálnu dovolenku pre tento rok? Pokiaľ máte chuť na tradične netradičnú dovolenku na pláži plnej slnka, máme pre vás množstvo tipov, stačí si len vybrať. Objavte s nami tie najkrajšie európske pláže.

Španielsko

Menorca
Skalisté útesy lemované kosodrevinou, biely piesok a priezračná voda vás budú vábiť na Menorce. Family friendly ostrov vás však nudiť nebude a tešiť sa môžete aj na tie najkrajšie nočné výhľady a perfektnú gastronómiu.

 

menorca

Pokiaľ patríte k pravidelným cestovateľom, pravdepodobne vás už aj ten najluxusnejší hotel omrzel. Čo keby ste však vašu letnú dovolenku osviežili a miesto hotela zamierili do botela?

Botel v sebe spája dve slová boat (čln) a hotel. Už len to nám napovedá, na akom princípe bude fungovať takéto zariadenie. Čo by ste teda povedali na luxusný hotel na vode? Vybrali sme pre vás 5 najkrajších.

 

Charleston, USA

Ekologická zrenovovaná jachta vás privíta svojim čistým bielym interiérom, v ktorom kontrastuje tyrkysová. Spája v sebe vintage prvky a modern detaily, ktoré sa postarajú o dokonalá zážitok.

 

title

Cestovanie sa stalo neoddeliteľnou súčasťou našich životou. Či už cestujeme za prácou, vzdelaním, alebo za objavovaním, stretávame sa s rôznymi kultúrami a architektúrou. Niektoré miesta sú však take očarujúce, že nám ostanú zakorenené hlboko v spomienkach. Medzi tie patria aj niektoré vlakové stanice, ktoré sa pýšia dych-berúcou vizuálnou stránkou. Pozrite si 8 najkrajších vlakových staníc z celého sveta, ktoré sú dôkazom toho, že aj stanica môže byť skvostom.

 

Liège, Belgicko

Architekt: Santiago Calatrava

 

title

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.júl 2017

Záplava kvetín v Loewe pop-up

Značka Loewe už po tretí krát v tomto roku otvára pop-up predajňu a to priamo v Múzeu súčasného umenia na...


Dizajn | 19.júl 2017

Dizajnový hostel v Austine

Americká spoločnosť Un.Box pretvorila opustenú kamennú budovu na štýlové útočisko pre dobrodružných cestovateľov. Vytvorili tak modernú alternatívu k pomerne drahým...


Dizajn | 19.júl 2017

10 najkrajších produktových balení

Obal predáva. Vedia to nielen módne značky, ale aj firmy produkujúce produkty dennej spotreby. Originálny nápad, nevšednosť a najmä unikátnosť...


Voľný čas | 19.júl 2017

Cestovanie s Gucci aplikáciou

Ešte len minulý týždeň značka Gucci predstavila úplne prvú líniu interiérových doplnkov s názov Gucci Décor a tento týždeň sa...

predplatne top fashion

top fashion jar leto 2017

Naše tipy

Summer Hair: Hun

AUž sa vám dostal do uší pojem hun? Pokiaľ nie, určite ste ho však už videli v uliciach či na stránk...

Sladkosti od Bulgari

Značka Bulgari odhalila sladkú kolekciu šperkov počas Couture Week-u v Paríži, ktorá je inšpirovaná ...

Ďalšia dizajnérska kolaborácia je na sve...

Módny reťazec H&M každoročne predstaví exkluzívnu kolekciu, ktorú vytvorí v spolupráci s luxusný...