top fashion banner jesen zima 2017 2018

Čo by ste povedali na kávu v interiéri zariadenom podľa značky Prada? Alebo rovno v Café Dior? Tieto sny sa vám môžu splniť, pretože menované značky spoločne s ďalšími sa rozhodli priniesť kúsok dizajnu aj do gastro priemyslu.

 

Bar Luce, Miláno

Kaviareň, ktorú nájdete v kultúrnom inštitúte Fondazione Prada v Miláne má pod palcom Miuccia Prada a jej manžel. Interiér je navrhnutý v pastelových tónoch pripomínajúcich film Wesa Andersona.

title

 

 

Café Kitsuné, Paríž

Lifestylová značka Maison Kitsuné sa rozhodla skúsiť to aj v gastre. V Paríži tak nájdete hneď dve moderné kaviarne a ďalšiu zase v Tokiu. Všetky sú ladené v typickej estetike značky, ktorá prepája minimalizmus a urbanizmus.

2

 

 

Bar Zingaro, Tokio

Umelec Takashi Murakami, ktorý často spolupracuje so zančkami ako Louis Vuitton či Uniqlo, otvoril v Tokiu svoje vlastné bistro. Celý interiér je zahalený do typckých kvetinových, rozprávkových motívov, ktoré vám okamžite vyčaria úsmev na tvári.

3

 

 

Café Flora, Los Angeles

Mansur Gavriel sa takisto rozhodol vstúpiť do nového odvetvia. V meste anjelov preto otvoril kaviareň Café Flora, ktorá sa okamžite stala hot-spotom medzi lokálnymi aj turistmai. Interiér aj exteriér je ladený v millennial pink a atmosféru tiež podčiarkujú ružové záhony.

4

 

 

Café Dior by Pierre Hermé, Soul

Ak sa vydáte do luxusného bistra Café Dior v Soule, okamžite sa budete cítiť ako princezná. Pochutiť si tu môžete na francúzskych makrónkach, kávee a špeciálnych drinkoch. To všetko v elegantnom, nadčasovom interiéri.

5

Foto: archív prevádzok

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 21.apr 2018

Kolekcia Smeg x Dolce & Gabbana má pokra...

Značka Dolce & Gabbana predstavila minulý nezvyčajnú kolekciu, ktorá vznikla zo spolupráce so značkou domácich spotrebičov Smeg. Tento rok nadväzuje...


Dizajn | 21.apr 2018

Hermés predstavila novú kolekciu pre dom...

Značka Hermés presdtavila v rámci Milano Design Week-u novú kolekciu produktov pre domácnosť. V eklektickej zmesi ponuke sa nájdu obklady...


Cestovanie | 21.apr 2018

Mestské dobrodružstvo

Kultúra, jedlo, pláže či história, je jedno čo preferujete ri cestovaní, v našom zozname si nájde každý to svoje perfektné...


Dizajn | 20.apr 2018

Nahliadnite do Gucci ArtLab

Značka Gucci otvorila neďaleko Florencie ArtLab, centrum kreativity, remeselnej výroby a inovácie. Na 37-tisíc metroch štvorcových dostane priestor až 800...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými l...

Jar v červených čižmách

Príchod jari neznamená, že by sme mali odložiť všetky svoje čižmy na spodok šatníka, práve naopak. C...

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú na...

20 rokov media st banner