Letné trendy zasiahli aj hairstyling, my sme sa preto pozreli na to, ako ho zvládajú známe modelky. Inšpirujte sa ich účesmi aj vy!

 

Bella Hadid

Aj Bella Hadid vie, že nič nie je lepšie, ako si v lete vypnúť slané vlasy do poločného konského chvostu. Jemne zlepené vlny a objem, ktorý dodáva soľ tak pôsobí uvoľnene a pritom upravene. Ak práve nie ste pri mori, pomôžte si slanými sprejmi do vlasov.

title3

 

 

Elsa Hosk

Uvoľnené konské chvosty, ktoré vám jemne padajú na ramená psobia dievčensky, no pritom stále chic. Skúste to ako Elsa a pre ešte lepší efekt ich doplňte zaujímavými slnečnými okuliarmi.

Screen Shot 2018 06 09 at 10.26.30

 

 

Romee Strijd

Strapatý vrkoč je ideálnou voľbou do tých dní, kedy neviete dať svojim vlasom žiadnu formu. Jednoducho vlasy zapleťte, povyťahujte pár pramienkov a o dokonalý výsledok máte postarané.

IMG 6156

 

 

Josephine Skriver

Každá z nás má občas "bad hair day," a platí to aj v prípade modeliek. Josephine to však zakrýva šiltovkou, v ktorej pôsobí náramne štýlovo. Pramienky padajúce do tváre, strapatý drdol vzadu a sporty chic look je na svete.

IMG 6157

 

 

Taylor Hill

Ak patríte k milovníčkam 90.rokov ako Taylor Hill, skúste to s tzv.scrunchie. Ide o objemnú gumičku, ktorá sa opäť vrátila do módy. Nahradiť ju však môžete aj bandanou alebo menšou šatkou.

IMG 6159

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 20.jún 2018

Ako sa nalíčiť v lete?

Horúce letné dni neprinášajú so sebou iba opaľovanie na pláži, grilovačky či popíjanie vínka na terase, ale aj pobehovačky po...


Mokrá vs. suchá pedikúra: Ktorá je pre v...

Kedy, ak nie v lete, by ste si mali dopriať profesionálnu pedikúru? Naše chodidlá, rovnako ako ruky o nás hovoria veľa, a to...


Líčenie | 15.jún 2018

Krása podľa Francúzok

Francúzsky sú známe svojim sofistikovaným štýlom, o ktorý sa snažia ženy po celom svete. Ideálnym príkladom je dizajnérka Isabel Marant...


Šport a fitness | 11.jún 2018

Esenciálne oleje pre energiu

Neviete si svoje ráno predstaviť bez veľkého pohára silnej kávy? Kofeín dokáže s únavou divy, no pokiaľ chcete skúsiť alternatívne...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...