top fashion banner jesen zima 2017 2018

Sezóna osláv, párty a večeierkov sa nezadržateľne blíži a pokiaľ sa už aj vy pripravujete, určite oceníte naše tipy na účesy.

Rockabilly

Vráťte sa späť v čase do 40.rokov a oslávte to retro lookom, ktorý z vás spraví glamour divu. Najlepšie na tomto účese je, že sa dá vyčarovať aj z kratších vlasov.

title

 

 

Maximalizujte doplnky

Ak máte chuť na niečo pompézne, zásobte sa rozličnými vlasovými doplnkami v eklektickom štýle., ktoré následne umiestnite mierne strapatého účesu. Look ako z prehliadkového móla je na svete.

2

 

 

Messy Bun

Tentokrát zabudnite na uhladený drdol a nahraďte ho strapatým drdolom. Neexistuje nič jednoduchšie a zárovn efektnejšie. Doplňte ho minimalistickým líčením.

3

 

 

Glamour diva

Ak sa túžite vrátiť späť do najelegantnejšieho obdobia- 20. a 30. rokov, zvoľte účes s glamour vlnou. Je to síce časovo náročnejšie a vyžaduje si to istú zručnosť, avšak s týmto účesom doplneným efektnou linkou a červenými perami to máte vyhraté.

4

 

Lux Hippe

Áno, aj bandana zažíva svoj prerod a pomaly si nachádza cestu do našich každodenný šatníkov. Tie odvážnejšie z nás preto môžu siahnuť po bandane z luxusného materiálu vo výrazných farbách a vytvoriť si tak moderný hippie look.

5

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 21.feb 2018

LFW: Backstage Beauty

Najrkajšie beauty momenty na LFW pozostávali z prirodzenosti, leskýl viečok, poriadnej dávky flitrov aj romantických doplnkov. Pozrite si ich v...


Jablčný ocot pre vaše beauty rituály

Jablčný ocot má oveľa širšie využitie ako len v kuchyni, dokáže pomôcť aj pri našich každodenných beauty rituáloch. Pozrite sa...


Trendy krasa | 20.feb 2018

ERDEM a NARS vytvorili spoločnú kolekciu

Módny dom ERDEM predstavil v rámci London Fashion Week prvý pohľad do pripravovanej kolekcie s kozmetickom značkou NARS. Línia je...


Trendy krasa | 19.feb 2018

NYFW: Nechtové trendy

Dokonalá manikúra neodmysliteľne patrí k perfektnej vizáži na prehliadových mólach. Presne tak ako móda, podlieha trendom a osobitým predstavám dizajnérov...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...