Sezóna osláv, párty a večeierkov sa nezadržateľne blíži a pokiaľ sa už aj vy pripravujete, určite oceníte naše tipy na účesy.

Rockabilly

Vráťte sa späť v čase do 40.rokov a oslávte to retro lookom, ktorý z vás spraví glamour divu. Najlepšie na tomto účese je, že sa dá vyčarovať aj z kratších vlasov.

title

 

 

Maximalizujte doplnky

Ak máte chuť na niečo pompézne, zásobte sa rozličnými vlasovými doplnkami v eklektickom štýle., ktoré následne umiestnite mierne strapatého účesu. Look ako z prehliadkového móla je na svete.

2

 

 

Messy Bun

Tentokrát zabudnite na uhladený drdol a nahraďte ho strapatým drdolom. Neexistuje nič jednoduchšie a zárovn efektnejšie. Doplňte ho minimalistickým líčením.

3

 

 

Glamour diva

Ak sa túžite vrátiť späť do najelegantnejšieho obdobia- 20. a 30. rokov, zvoľte účes s glamour vlnou. Je to síce časovo náročnejšie a vyžaduje si to istú zručnosť, avšak s týmto účesom doplneným efektnou linkou a červenými perami to máte vyhraté.

4

 

Lux Hippe

Áno, aj bandana zažíva svoj prerod a pomaly si nachádza cestu do našich každodenný šatníkov. Tie odvážnejšie z nás preto môžu siahnuť po bandane z luxusného materiálu vo výrazných farbách a vytvoriť si tak moderný hippie look.

5

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 20.jún 2018

Ako sa nalíčiť v lete?

Horúce letné dni neprinášajú so sebou iba opaľovanie na pláži, grilovačky či popíjanie vínka na terase, ale aj pobehovačky po...


Mokrá vs. suchá pedikúra: Ktorá je pre v...

Kedy, ak nie v lete, by ste si mali dopriať profesionálnu pedikúru? Naše chodidlá, rovnako ako ruky o nás hovoria veľa, a to...


Líčenie | 15.jún 2018

Krása podľa Francúzok

Francúzsky sú známe svojim sofistikovaným štýlom, o ktorý sa snažia ženy po celom svete. Ideálnym príkladom je dizajnérka Isabel Marant...


Šport a fitness | 11.jún 2018

Esenciálne oleje pre energiu

Neviete si svoje ráno predstaviť bez veľkého pohára silnej kávy? Kofeín dokáže s únavou divy, no pokiaľ chcete skúsiť alternatívne...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...