Beauty priemysel napreduje míľovými krokmi o čom svedčia neustále pribúdajúce technologické novinky. Ktoré nás prekvapili hneď od začiatku roka?

 

Foreo UFO

Každá beauty maniačka sa už určite stretla so zariadeniami značky Foreo. Táto novinka však premieňa starostlivosť o pokožku na 80-sekundový rituál. Úplne nahrádza masky a okrem toho ponúka LED terapiu, kryoterapiu a sonické impulzy, vďaka čomu prenikajú látky hlboko do pokožky.

 

title

 

 

NuBody Skin-Toning Device

Konečne nástroj na domáce použitie, ktorý nám pomôže s tónovamím. Mikro elektrické impulzy zapezpečujú svalové kontrakcie, vďaka čomu nielen vyhladzuje pokožku, ale aj spevňuje svlastvo.

1

 

 

Neutrogena Skin360

Maličká násadka na smartfóny dokáže dokonale zanalyzovať stav vašej pokožky- jej hydratáciu, tvorbu vrások či veľkosť pórov a následne odporučí vhodný produkt.

 

2

 

 

Philips VisaPure

Čistiace kefky na pleť tu už síce boli, no táto je inovovaná a vylepšená. Má až 20-tisíc štetín, ktoré prenikajú hlboko do pórov, kde ich perfektne vyčistia. Okrem toho má prídavné hlavice, ktoré jednoducho vyčistia pleť v okolí nosa a ďalšiu relaxačnú-masážnu hlavicu.

3

 

 

HoMedics Beauty Duo

Maličké zariadenie, ktoré využíva teplotu na aktiváciu a zefektívnenie kozmetických prípravkov akými sú séra, hydratačné krémy či liečivé oleje. Takisto dokonale uvoľňuje pokožku, čím ideálne prispieva k relaxácii.

5

 

 

ReVive Poof Acne

Ak vás dokáže vystresovať aj tá najmenšia vyrážka, tento malý prírstroj je pre vás. Vďaka svetelnej LED terapii sa postará o zneškodnenie akejkoľvek nedokonalosti, od čiernych až po biele bodky. Dokáže ich zneškodniť už v úplných zárodkoch.

6

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 23.máj 2018

Cannes Film Festival 2018: Beauty II.

Cannes Film Festival bol slávnostne ukočnený minulú nedeľu, avšak niektoré beauty look stoja za zmienku aj dnes. Od Léi Seydoux...


Vlasy | 21.máj 2018

Takto sa nosia zapletené vlasy v lete

Zapletené vlasy sú v lete veľmi populárne, nielne kvôli svojmu uvoľnenému duchu, ale aj kvôli tomu, že nás oslobodzujú od...


Vlasy | 21.máj 2018

Príďte sa dať ostrihať a podporte dobrú ...

Poprední kaderníci REDKEN sú už po šiesty krát súčasťou charitatívneho projektu STRIHATON, ktorý je dostupný pre širokú verejnosť. Stačí sa...


Čo by ste mali vedieť o opaľovacích prod...

Sezóna opaľovania sa nezastaviteľne približuje a práve preto by sme sa mali vzdelávať v oblasti zdravého slnenenia. Samozrejme, každý túži...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie historické hotely na svete

Milujete históriu aj cestovanie? Prečo tieto dva koníčky teda nespojiť? V’daka týmto histroickým hot...

Must-watch letné filmy

Obdobie stvorené na letné flirty plné vášne aj dobrodružstva s priateľmi, presne také je leto. Ak si...

Najlepšie roadtripy po Európe

Máte už naplánovanú letnú dovolenku? Pokiaľ nie, máme pre vás 3 tipy na európske roatripy, ktoré vás...