top fashion banner jesen zima 2017 2018

Beauty priemysel napreduje míľovými krokmi o čom svedčia neustále pribúdajúce technologické novinky. Ktoré nás prekvapili hneď od začiatku roka?

 

Foreo UFO

Každá beauty maniačka sa už určite stretla so zariadeniami značky Foreo. Táto novinka však premieňa starostlivosť o pokožku na 80-sekundový rituál. Úplne nahrádza masky a okrem toho ponúka LED terapiu, kryoterapiu a sonické impulzy, vďaka čomu prenikajú látky hlboko do pokožky.

 

title

 

 

NuBody Skin-Toning Device

Konečne nástroj na domáce použitie, ktorý nám pomôže s tónovamím. Mikro elektrické impulzy zapezpečujú svalové kontrakcie, vďaka čomu nielen vyhladzuje pokožku, ale aj spevňuje svlastvo.

1

 

 

Neutrogena Skin360

Maličká násadka na smartfóny dokáže dokonale zanalyzovať stav vašej pokožky- jej hydratáciu, tvorbu vrások či veľkosť pórov a následne odporučí vhodný produkt.

 

2

 

 

Philips VisaPure

Čistiace kefky na pleť tu už síce boli, no táto je inovovaná a vylepšená. Má až 20-tisíc štetín, ktoré prenikajú hlboko do pórov, kde ich perfektne vyčistia. Okrem toho má prídavné hlavice, ktoré jednoducho vyčistia pleť v okolí nosa a ďalšiu relaxačnú-masážnu hlavicu.

3

 

 

HoMedics Beauty Duo

Maličké zariadenie, ktoré využíva teplotu na aktiváciu a zefektívnenie kozmetických prípravkov akými sú séra, hydratačné krémy či liečivé oleje. Takisto dokonale uvoľňuje pokožku, čím ideálne prispieva k relaxácii.

5

 

 

ReVive Poof Acne

Ak vás dokáže vystresovať aj tá najmenšia vyrážka, tento malý prírstroj je pre vás. Vďaka svetelnej LED terapii sa postará o zneškodnenie akejkoľvek nedokonalosti, od čiernych až po biele bodky. Dokáže ich zneškodniť už v úplných zárodkoch.

6

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 21.feb 2018

LFW: Backstage Beauty

Najrkajšie beauty momenty na LFW pozostávali z prirodzenosti, leskýl viečok, poriadnej dávky flitrov aj romantických doplnkov. Pozrite si ich v...


Jablčný ocot pre vaše beauty rituály

Jablčný ocot má oveľa širšie využitie ako len v kuchyni, dokáže pomôcť aj pri našich každodenných beauty rituáloch. Pozrite sa...


Trendy krasa | 20.feb 2018

ERDEM a NARS vytvorili spoločnú kolekciu

Módny dom ERDEM predstavil v rámci London Fashion Week prvý pohľad do pripravovanej kolekcie s kozmetickom značkou NARS. Línia je...


Trendy krasa | 19.feb 2018

NYFW: Nechtové trendy

Dokonalá manikúra neodmysliteľne patrí k perfektnej vizáži na prehliadových mólach. Presne tak ako móda, podlieha trendom a osobitým predstavám dizajnérov...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...