top fashion banner jesen zima 2017 2018

Každý z nás, viac či menej, podľahne vianočnej atmosfére, ktorá by sa nezaobišla bez poriadnej dávky jedla či drinkov. Ak ste sa však už výnimočného jedla nasýtili a teraz by ste privítali aspoň menšiu očistu, pomôžeme vám.

 

detox

 

 

1.Voda

Nahraďte kofeín, alkohol, bublinkové a sladené nápoje za čistú vodu. Vypite jej tak veľa ako len zvládnete a minerály dopĺňajte sodíkovými tabletami. Váš systém spolu s vodou doslova spláchne všetky škodlivé elementy, ktoré sa vo vašom tele nahromadili a tak urýchlite návrat do bežného života, dodáte telu aj mysli energiu.

 

2.Detox

Počas svaitkov hojnosti stte zaťažili nielen žalúdok, ale aj pečeň. Toxíny, ktoré sa v nej nahromadili vám jednoducho pomôže poraziť zelený čaj, ktorý zlepšuje funkciu čriev aj pečene. Je plný antioxodantov.

 

3. Vitamín C

Perfektným doplnkom popri čaji a vode je aj vitamín C, ktorý vám nielen navráti žiarivú pleť, ale pomáha zápasiť s toxínmi a voľnými radikálmi.

 

4. Potraviny

Opäť zaraďte do svojho jedálnička zdravé potraviny, medzi ktorými by nemala chýbať zelenina a ovocie. Brkolica, artičoky či grapefruit sú ideálnymi zložkami zdrvého jedálnička.

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 17.apr 2018

Coachella: Festival Beauty

Obdobie festival je ten správny čas, kedy zaexperimentovať nielen s outfitmi, ale aj vizážou. Stavte na odvážne líčenie, megalomanské doplnky...


Trendy krasa | 11.apr 2018

Jarná minimalistická manikúra

Pretavte farby jari aj do vašej manikúry. Ide to jednoducho, štýlovo a hravo. Inšpirujte sa týmito minimalistickými dizajnmi.   


Líčenie | 11.apr 2018

Vyčarujte si hustejšie obočie

Nie každému príroda nadelila prirodzené husté obočie, ktoré je aktuálne také trendy. Ak sa aj napriek tomuto nedostatku nemienite hustého...


Vlasy | 09.apr 2018

Účesy pre jemné vlasy

Jemné vlasy nie sú odkázané na neustále kamufláciu, práve naopak. Mali by sme im dať dostatok priestoru, aby aj ony...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými l...

Jar v červených čižmách

Príchod jari neznamená, že by sme mali odložiť všetky svoje čižmy na spodok šatníka, práve naopak. C...

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú na...