top fashion banner jesen zima 2017 2018

Každý z nás, viac či menej, podľahne vianočnej atmosfére, ktorá by sa nezaobišla bez poriadnej dávky jedla či drinkov. Ak ste sa však už výnimočného jedla nasýtili a teraz by ste privítali aspoň menšiu očistu, pomôžeme vám.

 

detox

 

 

1.Voda

Nahraďte kofeín, alkohol, bublinkové a sladené nápoje za čistú vodu. Vypite jej tak veľa ako len zvládnete a minerály dopĺňajte sodíkovými tabletami. Váš systém spolu s vodou doslova spláchne všetky škodlivé elementy, ktoré sa vo vašom tele nahromadili a tak urýchlite návrat do bežného života, dodáte telu aj mysli energiu.

 

2.Detox

Počas svaitkov hojnosti stte zaťažili nielen žalúdok, ale aj pečeň. Toxíny, ktoré sa v nej nahromadili vám jednoducho pomôže poraziť zelený čaj, ktorý zlepšuje funkciu čriev aj pečene. Je plný antioxodantov.

 

3. Vitamín C

Perfektným doplnkom popri čaji a vode je aj vitamín C, ktorý vám nielen navráti žiarivú pleť, ale pomáha zápasiť s toxínmi a voľnými radikálmi.

 

4. Potraviny

Opäť zaraďte do svojho jedálnička zdravé potraviny, medzi ktorými by nemala chýbať zelenina a ovocie. Brkolica, artičoky či grapefruit sú ideálnymi zložkami zdrvého jedálnička.

Najnovšie zo sekcie krásaDetox pre pleť

Nielen náš organizmus, ale aj pleť potrebuje z času na čas detox. Značka M·A·C prináša kolekciu M·A·C MINERAILZE TOTAL DETOX, ktorá...


Trendy krasa | 16.jan 2018

Dokonalé obočie pre každého

Každá z nás tuší, akú dôkežitú úlohu zohráva obočie pri celkom výraze tváre. Vie to aj zančka Benefit Cosmetics, ktorá...


Trendy krasa | 12.jan 2018

5 pravidiel make-up 80.rokov

To, že štýl 80.rokov je naplno naspäť už určite viete, no netýka sa len módy. Líčenie takisto zasiahol a preto...


David Beckham má vlastnú kozmetickú líni...

Značka Biotherm už v máji v roku 2016 oznámila, že jej najnovším ambasádorom pre pánsku líniu sa stane futbalová legenda...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

marionnaud banner m

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

UV senzor ako doplnok

Firma L'Oréal sa spojila s dizajnérom Yves Béharom, s ktorým spoločne navrhla UV senzor, ktorý detek...

Voľný čas s Louis Vuitton

Luxusná značka Louis Vuitton sa vôbec neobmedzuje na koženú galantériu či haute couture. Len pred Vi...

Off-White uvádza novú kolekciu!

Dizajnér značky Off-White, Virgil Abloh, tiež známy aj ako majster dizajnérskych kolaborácií, prináš...