Leto je už pomaly tu a každá z nás chce vtedy vyzerať čo najlepšie. Jóga je práve preto ideálnym cvičením, ktoré nás privedie k zdravému telo aj duchu. 

 

yoga

 

 

Pre zaneprázdnené- LivestrongWoman

Zaneprázdnené jogínky, ktoré nemajú veľa času nazvyš ocenia youtube kanál LivestronWoman, ktorýý ponúka denné rutiny do 12 minút. Nezáleží pritom na vašej úrovni a schopnostiach.

 

Chudnutie do plaviek- PsycheTruth

Jógou do plaviek! Znie to zábavne, no pritom to od vás bude vyžadovať poriadnu dávku odhodlania a potu. S Psyche Truth to však pôjde ľahko. Stačí vám na to 20 až 40 minút denne a vaše vysnívané summer body bude na svete.

 

 

Relaxačná- Yoga by Candace

Relaxačné, upokojujúce a meditatívne lekcie jógy, ktorými vás bude sprevádzať lektorka pokojným hlasom. Každá lekcia má od 15 do 30 minút, a je zameraná na rôznorodé problémy od stresu až po nespavosť.

 

Na budovanie kondičky- Fightmaster Yoga

Ideálny kanál pre začiatočníkov, ktorí si potrebujú zvyknúť na pohyb a naučiť sa základné pohyby. V priebehu 15 až 40 minút si za 30 dní vybudujete pevnejšie svalstvo, no najmä si zvyknete na záťaž.

 

 

Multifunkčná- Sarah Beth Yoga

Jóga pre rôzne potreby od zlepšovania ohybnosti až po hatha jógu. Na tomto kanáli tiež nájdete rôzne programy, podľa toho, aký výsledok či cieľ sledujete.

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 15.jún 2018

Krása podľa Francúzok

Francúzsky sú známe svojim sofistikovaným štýlom, o ktorý sa snažia ženy po celom svete. Ideálnym príkladom je dizajnérka Isabel Marant...


Šport a fitness | 11.jún 2018

Esenciálne oleje pre energiu

Neviete si svoje ráno predstaviť bez veľkého pohára silnej kávy? Kofeín dokáže s únavou divy, no pokiaľ chcete skúsiť alternatívne...


Vlasy | 09.jún 2018

5 letných účesov podľa modeliek

Letné trendy zasiahli aj hairstyling, my sme sa preto pozreli na to, ako ho zvládajú známe modelky. Inšpirujte sa ich...


Trendy krasa | 06.jún 2018

Geometria v kolekcii Proenza Schouler x ...

Kolaborácie sa netýkajú výhradne módneho priemyslu, ale aj súvisiacich odvetví akým je napríklad kozmetika. Najnovším prírastkom do tejto kategórie je...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...