top fashion banner jesen zima 2017 2018

Kto nesníva o dokonalej postave, zdravom tele aj duchu? Zrejme sa zhodneme na tom, že každý túži po tomto trojbalení. Ak však nemáte čas tráviť hodiny vo fitku či na skupinových cvičeniach na druhej strane mesta, pomôcou týchto aplikácií to zvládnete aj v pohodlí domova.

 

 fitapps

 

 

Seconds

Mnoho z nás si chce udržiavať kondičku, fit telo a zdravú životosprávu bez toho, aby strávili každý deň vo fitku hodiny. Práve tým z nás sa hodí aplikácia Seconds, ktorá využíva tréningy v štýle HIIT (High Intensity Training), ktorý naštaruje spaľovanie a nezaberie veľa času.

 

Freeletics Bodweight

Aplikácia, ktorá vám pomôže vybudovať svalstvo bez toho, aby ste museli výjsť z domu.Na začiatku si definujete svoj cieľ a podľa toho vám aplikácia zostaví ideálny tréning. Ďalšou výhodou je aj možnosť personalizovať tréning podľa veľkosti vášho bytu.

 

Fitstar Personal Trainer

Ak vám záleží na presnom zostavení ideálneho tréningu podľa preferencií, cieľu aj typu postavy, táto aplikácia vám splní sny. Pomôže vám prekonávať sa, vybudovať silu a dosiahnuť vašu vysnívanú postavu.

 

Relax Melodies

Relax Melodies vás dostane do pohody, pomôže vám zaspať, alebo sa zrelaxovať pred náročným týždňom. Vďaka relaxačným tónom vás naučí meditovať, ale aj nadobudnúť vnútornú pohodu.

 

Qinetic

Ak nepatríte k ľuďom, ktorí si ráno privstanú na hodinu jógy o 7.00, pre vás je stvorená táto aplikácia, ktorá vám dovolí streamovať videá podľa preferencie od profesioánlov z priemyslu. Na výber máte jógu, zumbu, ale aj kondičné HIIT tréningy.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 20.mar 2018

Ako nosiť messy bun?

Messy bun, alebo strapatý drdol je obľúbeným účesom nielen v uliciach, ale aj pri slávnostných príležitostiach. Na jednej strane pôsobí...


Trendy krasa | 19.mar 2018

Nechtové trendy z Fashion Weekov

Týždne módy nám predstavili akým smerom sa budú uberať trendy na nasledujúcu sezónu. Okrem tých módnych sme sa čo-to naučili...


Trendy krasa | 17.mar 2018

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú naše účesy a dodávajú...


Trendy krasa | 15.mar 2018

10 beauty trendov z Fashion Week-ov

Ešte ani poriadne nenadišla jar a módny svet je už opäť o krok pred nami. Trendy na sezónu jeseň-zima sú...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

fascinujuci oman banner 300x300

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

10 must-have kúskov z Fashion Week-ov

Od New Yorku až po Paríž, svetoví dizajnéri nám predstavili svoje vízie módnych trendov pre nasleduj...

Nechtové trendy z Fashion Weekov

Týždne módy nám predstavili akým smerom sa budú uberať trendy na nasledujúcu sezónu. Okrem tých módn...

10 beauty trendov z Fashion Week-ov

Ešte ani poriadne nenadišla jar a módny svet je už opäť o krok pred nami. Trendy na sezónu jeseň-zim...