Kto nesníva o dokonalej postave, zdravom tele aj duchu? Zrejme sa zhodneme na tom, že každý túži po tomto trojbalení. Ak však nemáte čas tráviť hodiny vo fitku či na skupinových cvičeniach na druhej strane mesta, pomôcou týchto aplikácií to zvládnete aj v pohodlí domova.

 

 fitapps

 

 

Seconds

Mnoho z nás si chce udržiavať kondičku, fit telo a zdravú životosprávu bez toho, aby strávili každý deň vo fitku hodiny. Práve tým z nás sa hodí aplikácia Seconds, ktorá využíva tréningy v štýle HIIT (High Intensity Training), ktorý naštaruje spaľovanie a nezaberie veľa času.

 

Freeletics Bodweight

Aplikácia, ktorá vám pomôže vybudovať svalstvo bez toho, aby ste museli výjsť z domu.Na začiatku si definujete svoj cieľ a podľa toho vám aplikácia zostaví ideálny tréning. Ďalšou výhodou je aj možnosť personalizovať tréning podľa veľkosti vášho bytu.

 

Fitstar Personal Trainer

Ak vám záleží na presnom zostavení ideálneho tréningu podľa preferencií, cieľu aj typu postavy, táto aplikácia vám splní sny. Pomôže vám prekonávať sa, vybudovať silu a dosiahnuť vašu vysnívanú postavu.

 

Relax Melodies

Relax Melodies vás dostane do pohody, pomôže vám zaspať, alebo sa zrelaxovať pred náročným týždňom. Vďaka relaxačným tónom vás naučí meditovať, ale aj nadobudnúť vnútornú pohodu.

 

Qinetic

Ak nepatríte k ľuďom, ktorí si ráno privstanú na hodinu jógy o 7.00, pre vás je stvorená táto aplikácia, ktorá vám dovolí streamovať videá podľa preferencie od profesioánlov z priemyslu. Na výber máte jógu, zumbu, ale aj kondičné HIIT tréningy.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krása



Líčenie | 22.jún 2018

Letný trend: Biela linka

Biela očná linka zažila svoju premiéru počas letnej edície Fashion Weekov, no až teraz sa pomaly dostáva do ulíc. Ako...


Vlasy | 20.jún 2018

Letná verzia konského chvostu

Ak neviete niekedy čo s vlasmi, určite ich radi stiahnete do konského chvostu. Aby ste však aj do tohto klasického...


Líčenie | 20.jún 2018

Ako sa nalíčiť v lete?

Horúce letné dni neprinášajú so sebou iba opaľovanie na pláži, grilovačky či popíjanie vínka na terase, ale aj pobehovačky po...


Mokrá vs. suchá pedikúra: Ktorá je pre v...

Kedy, ak nie v lete, by ste si mali dopriať profesionálnu pedikúru? Naše chodidlá, rovnako ako ruky o nás hovoria veľa, a to...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...