top fashion banner jesen zima 2017 2018

Nie každému príroda nadelila prirodzené husté obočie, ktoré je aktuálne také trendy. Ak sa aj napriek tomuto nedostatku nemienite hustého obočia vzdať, poradíme vám, ako si ho aspoň opticky vytvoriť. Obočie a lá Kaia Gerber tak už nebude len snom.

 

kaiabrow

 

 

Učešte ho

Ešte predtým ako naň nanesiete farbu ho prečešte v protismere rastu. Následne aplikujte pomocou kefky farbu na najdlšie vlásky. Zvyšok frby už aplikujte v smere rastu obočia a nepojte sa pridať jemnučné pramienky očnej linky. Takto dostane vaše obočie viacero dimenzií a bude pôsobiť objemne. Ak túžite po ešte dramatickejšom looku, zafixujte obočie gélom na vlasy.

 

Nakreslite ho

Ceruzka či tekuté farby na obočie sú práve to, čo nás menej obdarové každodenne zachraňuje. Pokiaľ ste sa ešte neodhodlali na líčenie obočie, vedzte, že je to najrýchlejšia a najjednoduchšia za vysneným pohľadom. Stačí vyplniť voľné miesta medzi jednotlivými vlasmi v smere ich rastu. Výsledok je prirodzený a nikto si nevšime, že ide iba o make-up.

 

Svetlejšie ako prirodzené

Trik, ktorý používajú mnohí make-up artisti je založený na výbere tej správnej farby. Dajte si však pozor, aby ste vybrali o niečo svetlejšiu farbu ako je vaša prirodzená. Vďaka tomu bude vaše obočie vyzerať skutočne neutrálne. Nezabudnite však obočie prečesať, vďaka čomu sa farba jednotne rozloží.

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 17.apr 2018

Coachella: Festival Beauty

Obdobie festival je ten správny čas, kedy zaexperimentovať nielen s outfitmi, ale aj vizážou. Stavte na odvážne líčenie, megalomanské doplnky...


Trendy krasa | 11.apr 2018

Jarná minimalistická manikúra

Pretavte farby jari aj do vašej manikúry. Ide to jednoducho, štýlovo a hravo. Inšpirujte sa týmito minimalistickými dizajnmi.   


Líčenie | 11.apr 2018

Vyčarujte si hustejšie obočie

Nie každému príroda nadelila prirodzené husté obočie, ktoré je aktuálne také trendy. Ak sa aj napriek tomuto nedostatku nemienite hustého...


Vlasy | 09.apr 2018

Účesy pre jemné vlasy

Jemné vlasy nie sú odkázané na neustále kamufláciu, práve naopak. Mali by sme im dať dostatok priestoru, aby aj ony...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými l...

Jar v červených čižmách

Príchod jari neznamená, že by sme mali odložiť všetky svoje čižmy na spodok šatníka, práve naopak. C...

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú na...