20 rokov media st banner

hlavna Zara Home 21

Osobný imidž je nesmierne dôležitý. To, ako nás ľudia vnímajú, ovplyvňuje každú časť nášho života, či už osobného, alebo profesionálneho. Odevom prezentujeme svoju osobnosť, pričom vzhľad slúži ako komunikačný nástroj, ktorý naše okolie pozorne vníma a podľa toho sa k nám správa. Kde však začať pri jeho vytváraní? V kvalitnom a prehľadne zorganizovanom šatníku.

Čo nevidím, nenosím
Všetky veci v šatníku by mali byť umiestnené prehľadne. Nič nie je horšie ako prepchatý chaos, v ktorom sa nedá nič nájsť. Len vtedy totiž po niečom siahneme, ak to vidíme. Šatník by sme mali zrevidovať pri zmene sezóny, na prelome ročných období. Na triedenie vecí je nutné vyhradiť si dostatok času a nad jednotlivými kúskami veľa nerozmýšľať. Buďte nekompromisná! Riaďte sa prvou reakciou a vnútorným pocitom. Zhromaždite všetko oblečenie na jedno miesto a vytvorte si štyri kôpky, na ktoré budete veci jednu po druhej odkladať.

Gigi_Hadid_Miu_Miu_Dahlia_bag_Automne_2016_Paris_09.03.2016_kopia

Irina Shayk a Taylor Hill v New Yorku, Adriana Lima, Gigi Hadid a Bella Hadid v Paříži a Emily Ratajkowski v LA... Světové topmodelky podlehli kabelce Miu Miu DAHLIA z kolekce Automne 2016. Právě středně velké a menší tašky v neutrálních barvách jsou teď tou správnou volbou. Inspirujte se jak je nosit.

Irina_Shayk__Miu_Miu_DAHLIA_bag_NY_19.04.2016_kopia

apron_skirt_maja_wyh

Vďaka jedinečnosti svojho štýlu, ktorý by sa dal opísať ako kombinácia tomboy, boho a roc'n'roll sa stala jednou z najžiadanejších blogeriek súčasnosti. Svedčí o tom aj ocenenie Best German Style Blog 2015, ktoré získala.

Maja Wyh originálne kombinuje sezónne trendy s vintage kúskami a výraznou bižutériou. Je majsterkou vrstvenia. Maxi šaty, slim fit džínsy alebo široké nohavice, kožuchy či tričká... Maja je dôkazom, že aj oversized móda môže byť sexy a práve preto ju naša redakcia miluje. Ako vyhlasuje, najradšej by každý deň nosila kúsky od Haider Ackermann. My sme pre vás vybrali outfit z dielne módneho domu Jil Sander. Voľné košeľové šaty v ňom Maja skombinovala s koženou „zásterovou" súkňou. Podobné vrstvenie sme minulý rok videli na viacerých prehliadkach:


JIL_sander_0135Jil Sander

peter_SOM_0041Peter Som

sacai_MARC0349Sacai

apron_skirt_holubec_Marcel Holubec W

Zdá sa, že dizajnéri dali sukni nový rozmer a o tom, že tento trend sa stretol s pozitívnym ohlasom svedčí fakt, že „zásterové sukne" alebo tiež „apron skirts" sa konečne dostali aj do kolekcií reťazcov s dostupnou módou.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 26.okt 2016

Korzety ako hlavná časť outfitu

Korzety ako hlavný komponent outfitu zažívajú obrovský boom. Vidieť sme to mohli na prehliadkových mólach, ale aj v uliciach.


Módne ikony | 26.okt 2016

Gucci, pretože milujeme šťastné konce

„Skutočne moderní sú tí ľudia, ktorí nesplývajú dokonale so svojou dobou a ani sa neprispôsobujú jej požiadavkám...“, to je začiatok...


Celebrity | 26.okt 2016

Gigi Hadid navrhla čižmy pre značku Stua...

Americká modelka Gigi Hadid predstavila vlastný dizajn čižiem v spolupráci so známou značkou Stuart Weitzman. Týmto zároveň podporila charitatívny projekt...


Trendy móda | 25.okt 2016

Peter Pilotto pre značku Swarovski

Módny návrhár Peter Pilotto je známy využívaním kryštálov Swarovski vo svojich modeloch, preto nie je prekvapením, že sa pustil do...

300x600 izq

Naše tipy

Prečo si Omán zaslúži prívlastok fascinu...

Ešte donedávna bol neprebádanou arabskou krajinou, dnes je TOP dovolenkovou destináciou a miestom, k...

Tipy ako nosiť sieťované pančuchy

Sieťovina sa vrátila opäť na scénu, vďaka čomu ju môžeme čoraz častejšie vídavať nielen medzi hviezd...

Chrómová manikúra

Vlnu ošiaľu chrómových a zrkadlových nechtov spustila Gigi Hadid, keď sa na MET Gala objavila so zla...