20 rokov media st banner

hlavna Zara Home 21

Osobný imidž je nesmierne dôležitý. To, ako nás ľudia vnímajú, ovplyvňuje každú časť nášho života, či už osobného, alebo profesionálneho. Odevom prezentujeme svoju osobnosť, pričom vzhľad slúži ako komunikačný nástroj, ktorý naše okolie pozorne vníma a podľa toho sa k nám správa. Kde však začať pri jeho vytváraní? V kvalitnom a prehľadne zorganizovanom šatníku.

Čo nevidím, nenosím
Všetky veci v šatníku by mali byť umiestnené prehľadne. Nič nie je horšie ako prepchatý chaos, v ktorom sa nedá nič nájsť. Len vtedy totiž po niečom siahneme, ak to vidíme. Šatník by sme mali zrevidovať pri zmene sezóny, na prelome ročných období. Na triedenie vecí je nutné vyhradiť si dostatok času a nad jednotlivými kúskami veľa nerozmýšľať. Buďte nekompromisná! Riaďte sa prvou reakciou a vnútorným pocitom. Zhromaždite všetko oblečenie na jedno miesto a vytvorte si štyri kôpky, na ktoré budete veci jednu po druhej odkladať.

Gigi_Hadid_Miu_Miu_Dahlia_bag_Automne_2016_Paris_09.03.2016_kopia

Irina Shayk a Taylor Hill v New Yorku, Adriana Lima, Gigi Hadid a Bella Hadid v Paříži a Emily Ratajkowski v LA... Světové topmodelky podlehli kabelce Miu Miu DAHLIA z kolekce Automne 2016. Právě středně velké a menší tašky v neutrálních barvách jsou teď tou správnou volbou. Inspirujte se jak je nosit.

Irina_Shayk__Miu_Miu_DAHLIA_bag_NY_19.04.2016_kopia

apron_skirt_maja_wyh

Vďaka jedinečnosti svojho štýlu, ktorý by sa dal opísať ako kombinácia tomboy, boho a roc'n'roll sa stala jednou z najžiadanejších blogeriek súčasnosti. Svedčí o tom aj ocenenie Best German Style Blog 2015, ktoré získala.

Maja Wyh originálne kombinuje sezónne trendy s vintage kúskami a výraznou bižutériou. Je majsterkou vrstvenia. Maxi šaty, slim fit džínsy alebo široké nohavice, kožuchy či tričká... Maja je dôkazom, že aj oversized móda môže byť sexy a práve preto ju naša redakcia miluje. Ako vyhlasuje, najradšej by každý deň nosila kúsky od Haider Ackermann. My sme pre vás vybrali outfit z dielne módneho domu Jil Sander. Voľné košeľové šaty v ňom Maja skombinovala s koženou „zásterovou" súkňou. Podobné vrstvenie sme minulý rok videli na viacerých prehliadkach:


JIL_sander_0135Jil Sander

peter_SOM_0041Peter Som

sacai_MARC0349Sacai

apron_skirt_holubec_Marcel Holubec W

Zdá sa, že dizajnéri dali sukni nový rozmer a o tom, že tento trend sa stretol s pozitívnym ohlasom svedčí fakt, že „zásterové sukne" alebo tiež „apron skirts" sa konečne dostali aj do kolekcií reťazcov s dostupnou módou.

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Najnovšie zo sekcie módaOutfit dňa | 01.aug 2016

Vybudujte si ikonický šatník step by ste...

Osobný imidž je nesmierne dôležitý. To, ako nás ľudia vnímajú, ovplyvňuje každú časť nášho života, či už osobného, alebo profesionálneho...


Trendy móda | 01.aug 2016

Mix & match

6. prstene Pomellato Milano Doba, keď boli kombinácie rôznych kovov považované za faux-pas, je za nami. Spojenie diamantových náušníc zo žltého...


Módne ikony | 01.aug 2016

ALBER ELBAZ – šepkajúci medzi kričiacimi

V októbri 2015 šokoval módnu scénu izraelský návrhár Alber Elbaz, ktorý odišiel z pozície kreatívneho riaditeľa značky Lanvin. Oficiálnou príčinu...


Módne ikony | 01.aug 2016

Pařížská nonšalantnost podle Caroline de...

Dcera francouzského aristokrata a politika, modelka, hudební producentka, tvář značek, jako jsou Chanel či Lancôme, a díky knize „Jak se...

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Naše tipy

Top 10 miest, ktoré by ste rozhodne nema...

Najväčšiu metropolu severného Talianska a centrum ekonomického diania celého Apeninského polostrova ...

TIPY PRE VÁS: Big Bang Tutti Frutti Line...

1.6.2016Po čipke a denime stavajú dizajnéri švajčiarskej hodinárskej manufaktúry Hublot do centra po...

VYHRAJTE ŠATY OD MICHAELA KOVÁČIKA

MY OSLAVUJEME, ALE DARČEK DOSTENETE VY!Pri príležitosti osláv 10. vydania Top Fashion sme si pr...