20 rokov media st banner

hlavna Zara Home 21

Osobný imidž je nesmierne dôležitý. To, ako nás ľudia vnímajú, ovplyvňuje každú časť nášho života, či už osobného, alebo profesionálneho. Odevom prezentujeme svoju osobnosť, pričom vzhľad slúži ako komunikačný nástroj, ktorý naše okolie pozorne vníma a podľa toho sa k nám správa. Kde však začať pri jeho vytváraní? V kvalitnom a prehľadne zorganizovanom šatníku.

Čo nevidím, nenosím
Všetky veci v šatníku by mali byť umiestnené prehľadne. Nič nie je horšie ako prepchatý chaos, v ktorom sa nedá nič nájsť. Len vtedy totiž po niečom siahneme, ak to vidíme. Šatník by sme mali zrevidovať pri zmene sezóny, na prelome ročných období. Na triedenie vecí je nutné vyhradiť si dostatok času a nad jednotlivými kúskami veľa nerozmýšľať. Buďte nekompromisná! Riaďte sa prvou reakciou a vnútorným pocitom. Zhromaždite všetko oblečenie na jedno miesto a vytvorte si štyri kôpky, na ktoré budete veci jednu po druhej odkladať.

Gigi_Hadid_Miu_Miu_Dahlia_bag_Automne_2016_Paris_09.03.2016_kopia

Irina Shayk a Taylor Hill v New Yorku, Adriana Lima, Gigi Hadid a Bella Hadid v Paříži a Emily Ratajkowski v LA... Světové topmodelky podlehli kabelce Miu Miu DAHLIA z kolekce Automne 2016. Právě středně velké a menší tašky v neutrálních barvách jsou teď tou správnou volbou. Inspirujte se jak je nosit.

Irina_Shayk__Miu_Miu_DAHLIA_bag_NY_19.04.2016_kopia

apron_skirt_maja_wyh

Vďaka jedinečnosti svojho štýlu, ktorý by sa dal opísať ako kombinácia tomboy, boho a roc'n'roll sa stala jednou z najžiadanejších blogeriek súčasnosti. Svedčí o tom aj ocenenie Best German Style Blog 2015, ktoré získala.

Maja Wyh originálne kombinuje sezónne trendy s vintage kúskami a výraznou bižutériou. Je majsterkou vrstvenia. Maxi šaty, slim fit džínsy alebo široké nohavice, kožuchy či tričká... Maja je dôkazom, že aj oversized móda môže byť sexy a práve preto ju naša redakcia miluje. Ako vyhlasuje, najradšej by každý deň nosila kúsky od Haider Ackermann. My sme pre vás vybrali outfit z dielne módneho domu Jil Sander. Voľné košeľové šaty v ňom Maja skombinovala s koženou „zásterovou" súkňou. Podobné vrstvenie sme minulý rok videli na viacerých prehliadkach:


JIL_sander_0135Jil Sander

peter_SOM_0041Peter Som

sacai_MARC0349Sacai

apron_skirt_holubec_Marcel Holubec W

Zdá sa, že dizajnéri dali sukni nový rozmer a o tom, že tento trend sa stretol s pozitívnym ohlasom svedčí fakt, že „zásterové sukne" alebo tiež „apron skirts" sa konečne dostali aj do kolekcií reťazcov s dostupnou módou.

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.sep 2016

10 jesenných trendov

Prada 10 jesenných trendov, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku túto sezónu.


Trendy móda | 25.sep 2016

Odhaľte spodnú bielizeň!

V priebehu niekoľkých minulých sezón sa spodná bielizeň presunula zo spálne priamo na svetlo sveta. Nápadité, niekedy extravagantné modely si...


Trendy móda | 22.sep 2016

KENZO for H&M

Spoločnosť H&M už každoročne pripravuje spoluprácu s vyberaným módnym domom, ktorú s napätím očakávajú všetci módni nadšenci. Tento rok svoje...


Módne ikony | 22.sep 2016

Jean Harlow: Prvá sexbomba

Ešte kým prišla na scénu Marylin, bola tu Jean. Bola Hollywoodskou hviezdou a sexsymbolom 30.rokov minulého storočia. Narodila sa v...

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Naše tipy

Victoria Beckham má svoju kozmetickú lín...

A nie len tak hocijakú. Svoje sily dala dokopy s kozmetickou značkou Estée Lauder. ...

BACK TO SCHOOL: Ruksaky

Aký by to bol návrat do školy bez nového batohu? Našťastie aktuálne trendy riešia problém výberu za ...

Najlepšie filmové kostýmy

Móda vo filme nadobúda úplne nový rozmer, či už oživovaním trendov alebo prinášaním úplne nových p...