20 rokov media st banner

title

Každé mesto má svoju charakteeristickú atmosféru a štýl, módu nevynímajúc. V sezóne Týždňov módy sa to však všetko koncentruje a vychádza na povrch v ešte väčšom a veľkolepejšom. Londýn je v týchto dňoch preto zaplavený kreáciami od výmyslu sveta. Nájdete tu punk-rockové outfity, romantické kvetinové šaty, ale aj nedefinovateľné kúsky, ktoré by ste inak zaradili buď medzi divadelné kostýmy alebo robotnícke uniformy. Všetko toto tu však získava úplne iný rozmer. V kontraste s bohatou históriou sa tu zakaždým rodia trendy ulice. Pozrite sa náš výber toho najlepšieho. Odvážili by ste sa vyraziť medzi ľudí?

3.2.2014

Januárový kalendár bol plný pánskej módy. Prvou svetovou metropolou, ktorá predstavila kolekcie a tiež trendy na budúcu zimu bol Londýn. Pokiaľ ide o atmosféru, gotika bola všadeprítomná. Napríklad na prehliadke E.Tautz sa modeli vynárali z temnoty, u Baartmans a Siegel sa na móle plazila zlovestná hmla a Topman Design otestoval svoju kolekciu na upršanej ulici.

lcm_green

Lesná zelená
Aj keď čierna je celkom určite späť, ponúru náladu v Londýne vytvárali aj prirodzenejšie alternatívy ako lesná zelená a antracitová. Pozorovateľné boli najmä v kolekciách Matthew Miller, Oliver Spencer a YMC.

lcm_bold

Tučné línie
Hrubé grafické línie často prechádzali celou šírkou odevu. Móla zaplnili pohyblivými modernistickými plátnami E.Tautz, Casely-Hayford, Nicomede Talavera a prísne futuristický James Long.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 24.okt 2016

V záplave príveskov

Prívesky pre šťastie zažili boom síce už dávnejšie, no teraz sa začínajú pomaly vracať na výslnie. Či už preferujete textilné...


Trendy móda | 23.okt 2016

Pleteniny, ktoré vás zahrejú

Ani počas chladnejších dní si nemusíte vyberať medzi štýlom a pohodlím. Našťastie existujú modely, ktoré vám dodajú nevyhnutnú hrejivú dávku...


Módne prehliadky | 22.okt 2016

Humor, rozprávky a cestopisy na Fashion ...

Štvrtkový program Fashion Live! bol naozaj pestrý. Svojou prehliadkou ho naštartoval Ateliér 343 a postupne sme mohli vidieť hravé, farebné...


Módne prehliadky | 21.okt 2016

Fashion LIVE!: Dravosť a kreativita

Program prvého dňa Fashion Live! bol naozaj bohatý. Svoje kolekcie predviedli študenti módy, aj slovenská dizajnérska špička.

16FL WEB BANNER 300X300

300x600 izq

Naše tipy

Mini bags trend

Trend zmenšených verzií normálnych kabeliek tu už s nami nejakú dobu je, no práve teraz nadobúda na ...

Modelácia pŕs je pre Vás ideálnym riešen...

Na vzhľad poprsia negatívne vplýva počas života mnoho faktorov. Prsia strácajú objem, tvar...

Jean Harlow: Prvá sexbomba

Ešte kým prišla na scénu Marylin, bola tu Jean. Bola Hollywoodskou hviezdou a sexsymbolom 30.rokov...