20 rokov media st banner

Účesové trendy sa podobne ako tie módne pomaly, ale isto opäť vracajú do minulosti. Inšpiráciou tentokrát sú 20. a 30. roky. Práve preto sa na scéne objavujú retro elegantné vlny v rôznych dĺžkach a stylingoch.

title

Túto sezónu sa na scéne objavujú retro vibes a to vo veľkom. Či už ide o glam rock z 80. rokov, alebo 90. roky a logománia. Nevyhlo sa to ani hairstylingu. Sociálne médiá sú už nejakú tu dobu zaplavené tzv. boxer braids, čiže boxerskými vrkočmi, no ďalšie horúce trendy takisto získavajú na popularite. V dnešnom článku vám prinášame 4 ikonické účesy, ktoré sú ako stvorené do každodenného mestského života.

Zapletaný drdol
Zapletaný drdol kombinuje dva obľúbené účesy: drdol a zapletaný chvost. Znamená návrat k jednoduchosti, no s pridanou dávkou šmrncu. Predstavuje sofistikovaný a uhladený účes, ktorý si môžete dovoliť vytvoriť aj počas bežného dňa. Možno to na prvý pohľad nevyzerá ako jednoduchá práca, no prvý dojem môže klamať. Začnite tým, že vytvoríte cestičku vo vlasoch od ucha k uchu. Z vrchnej časti vlasov vyformujte klasický drdol. Spodnú časť zapleťte do normálneho vrkoča a zvyšné vlasy zastrčte popod neho.

braided bun@the_braid_bar

title

S príchodom jesene si obnovujeme šatníky, meníme neónové farby laku na nechty za tie tmavé a v neposlednom rade rozmýšľame, čo s vlasmi. Možnože už aj vám niekedy napadlo dať sa ostrihať na krátko (najmä pri rannom zhone alebo zamotanej kefe vo vlasoch). Pravda je síce taká, že krátke vlasy dokážu byť ešte náročnejšie na styling ako tie dlhé. No na druhej strane, nič nepôsobí tak mladistvo, slobodne a zároveň odvážne ako strih zvaný pixie. Inšpirujte sa v našej galérii a možno odvahu nazbierate práve teraz.

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 25.okt 2016

Temné pery

Zimná sezóna si pýta tmavé odtiene! Nehovorím však iba o oblečení, ale o líčení. Hlavnú rolu v líčení pier hrajú...


Líčenie | 21.okt 2016

Pestrosť Bronxu na Slovensku

Newyorská štvrť Bronx je charakteristická svojou diverzitou, multikultúrnymi vplyvmi a umeleckou atmosférou. Je domovom hip-hopu či breakdancu a jeho atmosféru...


Sila prírody v boji proti vráskam

Každodenný zhon, stres, ale aj znečistené ovzdušie či stravovacie návyky majú výrazný vplyv na stav a kvalitu našej pokožky. Pleť...


Krása | 18.okt 2016

Beauty rady priamo od Chanel

CHANEL Beauty Talks je seriál z produkcie značky CHANEL, prostredníctvom ktorého odborníci predstavujú produkty a ich využitie.

300x600 izq

Naše tipy

Mini bags trend

Trend zmenšených verzií normálnych kabeliek tu už s nami nejakú dobu je, no práve teraz nadobúda na ...

Modelácia pŕs je pre Vás ideálnym riešen...

Na vzhľad poprsia negatívne vplýva počas života mnoho faktorov. Prsia strácajú objem, tvar...

Jean Harlow: Prvá sexbomba

Ešte kým prišla na scénu Marylin, bola tu Jean. Bola Hollywoodskou hviezdou a sexsymbolom 30.rokov...