20 rokov media st banner

hlavna Phillip Lim

Maskara a ceruzka – neprekonateľné duo, ktoré dokáže zachrániť každú situáciu. Či už ste sa nečakane ocitli na párty, alebo ste sa ráno rozhodli stráviť 5 minút radšej v posteli ako pred zrkadlom, s týmito dvomi pomocníčkami môže mať vaše líčenie nekonečné množstvo podôb. Majte ich preto vždy poruke.

Značka Hermès v týchto dňoch uvádza na slovenský trh výnimočné novinky – letné kolínske vody Hermès colognes, vytvorené najlepšími súčasnými parfumérmi sveta. Ponorte sa do sveta mediteránneho leta, voňavých záhrad, zlatistých pláži a letnej oblohy...

hermes cologne collection 2016f 2

Eau de Rhubarb écarlate
Každá z unikátnych Hermès kolínskych vôd je dialógom, dokonalou súhrou materiálu a farby. Teraz sa rodina kolínskych vôd rozrástla o nové, výnimočné vône a ich príbehy. Pre svetoznámu parfumárku Christine Nagel, je nosiť vôňu veľmi intímnym aktom. S novou vôňou Eau de Rhubarb écarlate, vytvorila jedinečnú a odvážnu sviežosť rastlinného charakteru s nádychom citrusov. Inšpiráciou jej bola čerstvá, lahodná rebarbora, rozvoniavajúca v záhrade. Jej jedinečná ovocno-rastlinná dualita, s dotykmi sviežeho korenia a záhradného ovocia, podčiarknutá bielym pižmom, spolu dokonale dotvárajú túto delikátnu vôňu.
Eau de rhubarbe ecarlate flacon 200 ml BD 2 kopiaEau de Neroli Dore
Pri tvorbe novej kolínskej vody Eau de Neroli Dore, nechal Jean-Claude Ellena vyniknúť surovú krásu prírodných zložiek a vrátil sa do svojej mladosti na pobreží Stredozemného mora. Neroli je esencia extrahovaná z pomarančových kvetov. Meno dostala po talianskej princeznej, žijúcej v 17. storočí, ktorá tieto kvety používala na parfumáciu svojich rukavičiek a šiat.
„Keď som začínal s profesiou parfuméra," hovorí Jean-Claude Ellena, "naučil som sa destilovať prírodné materiály, vrátane pomarančových kvetov. Pri tvorbe Eau de Neroli Dore som chcel navodiť pocit, aký som mal, keď sa mi to podarilo prvýkrát. Úplne ma pohltila krása a čistota tejto vône. V parfumoch sa zvyčajne používa veľmi málo esencie neroli, no ja som jej, naopak, použil v množstve, ako nikdy predtým." Jean-Claude vzdal vibrujúcou ovocnou sviežosťou s nádychom šafranu a pomaranča hold Stredozemiu, jeho histórii, jeho slnku a jeho koreniu.

margot robbie uvod

V auguste uvedie Calvin Klein na trh novú dámsku vôňu. Deep Euphoria bude treťou z kolekcie vôní Euphoria a značka ju definuje ako „modernejšiu a umocnenejšiu sestru" existujúcich dvoch vôní. Tvárou celosvetovej printovej a televíznej kampane bude herečka Margot Robbie.

Margot Robbie sa tak pridá k ruskej topmodelke Natalii Vodianovej, ktorá je, od uvedenia v roku 2005, tvárou pôvodnej Euphorie a modelke Vanesse Axente, žiariacej v kampani na mladšiu sestru – vôňu Endless Euphoria, uvedenú o deväť rokov neskôr.

25 ročná herečka si prvýkrát získala celosvetovú pozornosť, po tom ako hrala vo filme Martina Scorsesea, nominovanom na Oscara a ocenenom Zlatým glóbusom, Vlk z Wall Street. Na to Margot nadviazala niekoľkými ďalšími významnými úlohami. S Willom Smithom si zahrala vo filme Focus; s Christianom Baleom, Ryanom Goslingom a Bradom Pittom sa objavila vo filme Stávka na neistotu (The Big Short); a po boku Tiny Fey sme ju videli vo vojnovej komédii Tango Whisky Foxtrot.

„Veríme, že Margot Robbie dokonale stelesňuje modernú ženskosť umocnenej vône Deep Euphoria, s ktorou sa stotožnia ženy po celom svete," hovorí Vincent Brun, senior viceprezident globálneho marketingu spoločnosti Calvin Klein Fragrances, Coty Inc. „Sme nadšení spoluprácou s Margot," dodáva Melisa Goldie, vedúca marketingu Calvin Klein, Inc. „Jej krása a talent zosobňujú neuveriteľné dedičstvo žien, ktoré boli zachytené v kampaniach Calvin Klein v priebehu rokov."
zdroj: Coty Inc.
foto: © 2016 Neil Rasmus BFA

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 01.aug 2016

beauty trend: Megariasy a hyperlinky

Maskara a ceruzka – neprekonateľné duo, ktoré dokáže zachrániť každú situáciu. Či už ste sa nečakane ocitli na párty, alebo...


Šport a fitness | 01.aug 2016

Cvičte, budete lepšou matkou

Nie je to tak dávno, ako sa Denisa Lipovská stala majsterkou Európy v kategórii bikini fitness. A ešte menej času...


10 kozmetických vychytávok, ktoré toto l...

Pri balení sa na tohtoročnú dovolenku sme objavili 10 noviniek, ktoré sa okamžite stali súčasťou našej kozmetickej výbavy. A svoje...


Trendy krasa | 04.júl 2016

Nové kolínske vody Hermès, inšpirované v...

Značka Hermès v týchto dňoch uvádza na slovenský trh výnimočné novinky – letné kolínske vody Hermès colognes, vytvorené najlepšími súčasnými...

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Naše tipy

Top 10 miest, ktoré by ste rozhodne nema...

Najväčšiu metropolu severného Talianska a centrum ekonomického diania celého Apeninského polostrova ...

TIPY PRE VÁS: Big Bang Tutti Frutti Line...

1.6.2016Po čipke a denime stavajú dizajnéri švajčiarskej hodinárskej manufaktúry Hublot do centra po...

VYHRAJTE ŠATY OD MICHAELA KOVÁČIKA

MY OSLAVUJEME, ALE DARČEK DOSTENETE VY!Pri príležitosti osláv 10. vydania Top Fashion sme si pr...