20 rokov media st banner

title

Londýnsky Fashion Week bol farebný, plný rebélie, ale aj jemnosti a romantiky. Popri najnovších dizajnérskych kolekciách sa na mólach objavili beauty trendy, ktoré predpovedali nadchádzajúce trendy pre novú sezónu. Čo nás teda čaká?

title

V roku 2014 na Parížskom Týždni módy poslal dizajnér Anthony Vaccarello na mólo modelky, ktoré mali očnými linkami pomaľované ušné laloky. Vtedy sa vizážisti snažili napodobniť šperky. Dnes sa snažia vytvoriť akúsi druhú kožu.

Najobľúbenejšia internetová parfuméria parfums.sk mení svoje meno na notino. Od roku 2004, kedy bola založená prvá internetová parfuméria parfums.cz, značka expandovala do 14 krajín. Každoročne tak obslúži stovky tisícok zákazníkov. Parfémy a množstvo iných produktov v ponuke sú hlavným lákadlom stálych aj nových zákazníkov. Vďaka šírke svojej ponuky, cenám a prístupu k zákazníkom si značka získala fanúšikov po celom svete. To je dôvodom nového mena. Pre každú krajinu, každú kultúru bol vytvorený jednotný a nový názov. Z lokálnej značky sa tak stala globálna notino parfuméria. Na Slovensku a v Česku pôsobí značka najdlhšie, aj preto zmena prichádza u nás ako v prvej krajine.

title

Mení sa názov aj logo, ciele a prístup však ostávajú rovnaké. Správa objednávok, prihlasovací systém, široká ponuka sortimentu a jeho ceny ostávajú takisto nezmenené. Notino sa tiež bude naďalej sústreďovať na poskytovanie výborného zákazníckeho servisu.

Jednou z najväčších výhod parfumérie je široká ponuka sortimentu od produktov na starostlivosť o pleť či telo, dekoratívnej kozmetiky po parfémy, či rôzne kozmetické doplnky. Stránka ponúka aj exkluzívne produkty, ktoré inde nenájdete. Medzi kultové značky, ktorých produkty sú v portfóliu notino patrí Guess, Lancome, Versace a mnoho ďalších.

Vďaka vybudovanej sietí virtuálnych parfumérií po celom svete vám značkaposkytuje tie najvýhodnejšie ceny. Parfémy notino ponúkajú originálne produkty, ktoré pochádzajú výhradne od autorizovaných výrobcov. Okrem toho vám pri nákupe ponúkajú záruku vrátenia peňazí. Parfuméria notino navyše ako jedna z prvých získala certifikát APEK pre elektronickú komunikáciu, ktorý zaručuje bezproblémový a bezpečný nákup aj prípadné reklamácie. Certifikovaný obchod je taký, ktorý disponuje vysokou kvalitou služieb pre zákazníkov.

Objavte široké spektrum produktov na stránke notino.sk!

Najnovšie zo sekcie krásaNovinka od Guerlain: Modrá je nová čiern...

Čierna je najuniverzálnejšia farba, ktorú zvolíme vždy, keď si chceme byť istí, že nič nepokazíme. Malé čierne sú takisto klasickou...


Líčenie | 26.sep 2016

Podzimní kosmetické novinky od Astor

Podzimní delivery od Astoru A co je nového?   Astor řada Lift Me UP 3V1 ~LIFTS~ILUMINATES~HYDRATE~ Astor představuje nový vylepšený make-up a korektor Lift...


Diamantovo žiarivý úsmev

Základom každej bezchybnej vizáže je dokonalý úsmev. Nie vždy je však jednoduché docieliť bielosť zubov a zároveň zdravie ústnej dutiny.


Líčenie | 25.sep 2016

Líčenie z MFW

Miláno je ešte stále v centre pozornosti módnych nadšencov. Líčenie, ako neodmysliteľná súčasť módy, takisto prezentuje aktuálne trendy. Pozrime sa...

touchback_300

Naše tipy

Victoria Beckham má svoju kozmetickú lín...

A nie len tak hocijakú. Svoje sily dala dokopy s kozmetickou značkou Estée Lauder. ...

BACK TO SCHOOL: Ruksaky

Aký by to bol návrat do školy bez nového batohu? Našťastie aktuálne trendy riešia problém výberu za ...

Najlepšie filmové kostýmy

Móda vo filme nadobúda úplne nový rozmer, či už oživovaním trendov alebo prinášaním úplne nových p...