16FL WEB BANNER 670x80

Každodenný zhon, stres, ale aj znečistené ovzdušie či stravovacie návyky majú výrazný vplyv na stav a kvalitu našej pokožky. Pleť je tak vystavovaná rôznym podmienkam, s ktorými musí bojovať. Celý tento kolobeh však vyúsťuje do tvorby vrások a predčasného starnutia. Novinka značky Yves Rocher však našla účinnú zbraň v rastlinnej ríši.

title

liecba akneAkné nie je nepriateľom iba mladých ľudí, môže sa objaviť pokojne aj desať rokov po puberte. Spúšťačov môžu byť desiatky aj stovky – napríklad stres, nevhodný jedálniček, zápal obličiek či pečene, alebo sa prejaví vaša alergia na zlaté náhrdelníky a iné šperky. Nech je spúšťačom čokoľvek, zbaviť sa akné nie je nič jednoduché. Existuje však niekoľko účinných spôsobov, ktoré vám pomôžu.

Prírodné oleje

Ak sa chcete vybrať šetrnou cestou prípravkov bez pridanej chémie, skvelou voľbou sú prírodné oleje Saloos. Ktoré druhy sú najlepšie v boji proti akné?

Rakytníkový olej

Rakytníkový olej je jeden jeden z najlepších bojovníkov proti problematickej pleti. Je účinný proti zápalom, pomáha s regeneráciou (čo je veľké plus, keď si vytláčate vyrážky) a pôsobí upokojujúco a zbaví vás začervenania. Bobule rakytníka sú bohaté na vitamín C a antioxidanty, ktoré vám pomôžu s čistením pokožky. A takmer ako každý olej od spoločnosti Saloos, môžete ho užívať aj vnútorne.

Obočie je jedným z najdôležitejších elementov, ktorý formuje naše črty tváre, dodáva jej charakter a osobnosť. Nie však každý bol obdarený hustým, výrazným obočím a lá Lily Colins. Na to, aby ste dosiahli vysnívané obočie však nemusíte ihneď siahnuť po invazívnych kozmetických zákrokoch. Postačí vám jednoduchý produkt na domáce použitie.

title

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 21.okt 2016

Pestrosť Bronxu na Slovensku

Newyorská štvrť Bronx je charakteristická svojou diverzitou, multikultúrnymi vplyvmi a umeleckou atmosférou. Je domovom hip-hopu či breakdancu a jeho atmosféru...


Sila prírody v boji proti vráskam

Každodenný zhon, stres, ale aj znečistené ovzdušie či stravovacie návyky majú výrazný vplyv na stav a kvalitu našej pokožky. Pleť...


Krása | 18.okt 2016

Beauty rady priamo od Chanel

CHANEL Beauty Talks je seriál z produkcie značky CHANEL, prostredníctvom ktorého odborníci predstavujú produkty a ich využitie.


Trápi vás akné? Takto ho porazíte

Akné nie je nepriateľom iba mladých ľudí, môže sa objaviť pokojne aj desať rokov po puberte. Spúšťačov môžu byť desiatky...

16FL WEB BANNER 300X300

300x600 izq

Naše tipy

Mini bags trend

Trend zmenšených verzií normálnych kabeliek tu už s nami nejakú dobu je, no práve teraz nadobúda na ...

Modelácia pŕs je pre Vás ideálnym riešen...

Na vzhľad poprsia negatívne vplýva počas života mnoho faktorov. Prsia strácajú objem, tvar...

Jean Harlow: Prvá sexbomba

Ešte kým prišla na scénu Marylin, bola tu Jean. Bola Hollywoodskou hviezdou a sexsymbolom 30.rokov...