20 rokov media st banner

Pri balení sa na tohtoročnú dovolenku sme objavili 10 noviniek, ktoré sa okamžite stali súčasťou našej kozmetickej výbavy. A svoje miesto v nej si určite udržia aj počas ďalších, menej slnečných období.

1) Pinzeta Tweezerman Mini Slant s tukanmi
Ako všetky pinzety Tweezerman aj novinka Mini Slant s tukanmi je yrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele bez prímesí kobaltu a niklu. Šikmý hrot zaručuje presnosť a pevné zachytenie pre vytrhnutie každého chĺpku. Nás dostala jej menšia veľkosť (7 cm) a hravý farebný dizajn – v kabelke je vždy po ruke a hodí sa aj na cesty. Cena: 225 Kč/13,56 €
1 tukan tweezerman

2) Hydratačný balzam s kokosovým olejom v plechovke CoCo LoCo
Kokosový olej je prírodný produkt poskytujúci proteíny potrebné pre výživu a regeneráciu poškodených vlasov. Vďaka jeho blahodarným účinkom budú vaše vlasy hydratované, vyživené, dokonale hladké a krásne lesklé. Cena: 255 Kč/9,50 € (50 g)
2 coco loco

Bezchybne hebká pokožka, ktorá podčiarkuje jedinečnú krásu je snom každej ženy a neodmysliteľnou súčasťou cesty k nej je sofistikovaná a pravidelná starostlivosť. Značka Sensai inšpirovaná japonskými ženami, ktorých krása je od nepamäti posudzovaná najmä v súvislosti s kvalitou a krásou ich pleti, prináša kombináciu pokrokovej technológie starostlivosti a jedinečných účinkov vzácneho hodvábu Koishimar.

Prečo hodváb Koishimar?
Koishimar je výnimočná látka, ktorej používanie patrilo v minulosti výhradne k výsadám cisárskej rodiny. Koishimar stimuluje produkciu kyseliny hyalurónovej, vďaka čomu sa pleťové bunky doslova ponárajú do životodarného oceánu – pleť je vyživená, hydratovaná a stáva sa prirodzene krásnou.

Saho: zásadný rituál starostlivosti pre dokonalú krásu
Jedinečný rituál starostlivosti o pleť – Saho je inšpirovaný starobylým japonským čajovým rituálom. Pozostáva z každodenného presného sledu úkonov v nemennom poradí. Zahŕňa tri základné princípy – dvojaké čistenie, dvojakú hydratáciu a dvojakú aplikáciu, ktoré spoločne vedú k požadovanému výsledku.

1. Dvojaké čistenie začína odstránením nečistôt na tukovej báze, nasleduje jemná mydlová pena, s pomocou ktorej zmyjete nečistoty na vodnom základe. Dvojité čistenie zanecháva pleť dôkladne čistú, odstraňuje make-up, kožný maz, pot i odumreté kožné bunky.

Odporúčame:


double_cleasing

Čistiaci olej a pena Sensai

 

2. V priebehu dvojakej hydratácie najprv hydratačné mlieko pripraví pleť na prísun vlhkosti. Následným použitím upokojujúcej emulzie a/alebo krému je vlhkosť v pokožke uzavretá a jej vzhľad je prirodzene rozjasnený.

Odporúčame:


lotions_L
Hydratačné mlieko LOTION I pre normálnu až mastnú pleť a LOTION II pre normálnu až suchú pleť

tajomstvo uspesnych zien uvod

Páčilo by sa vám schovať si do krabičky poklad, ktorý vás urobí krásnou v každom veku? Že nič nieje nemožné a svoju kúzelnú krabičku skutočne môžete mať, dnes ukázali odborníci z Kliniky YES VISAGE. Predstavili možnosti využitia vlastnej krvnej plazmy k vytvoreniu jedinečného elixíru mladosti, ktorý je unikátny rovnako, jako je unikátna plazma každej z nás.

Krvná plazma bola už mnohokrát skúmaná a ukázalo sa, že obsahuje veľa vitamínov, minerálov a ďalších, telu prospešných látok. Vďaka tomuto zloženiu sa krvná plazma využíva ako v klasickej, tak aj estetickej medicíne. Zatiaľ čo v klasickom lekárstve je vynikajúcim pomocníkom napr. pri liečbe kĺbov, v estetickej medicíne má svoje výsostné postavenie medzi prípravkami pre krajšiu a mladistvejšiu pleť. Krabičku s názvom Plazma Cream obsahujúcu iba prírodné látky vrátane tej najcennejšej, nášmu telu vlastnej plazmy, môže mať doma teraz každá z nás. Rovnko, ako Kristína Kormúthová, o ktorej sa vie, že je zástankyňou zvodného, no čo najprirodzenejšieho vzhľadu.

K.Kormuthova_Plazmalifting

Ako každá žena, aj ona sa ale zaujíma o to, ako byť ešte krajšou a preto sa rozhodla podstúpiť omladenie vlastnou plazmou – Plazmalifting. Pri tej príležitosti si nechala namiešať to najlepšie z vlastnej krvi – plazmu aj na domáce použitie v podobe YES Plazma Creamu.

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 01.aug 2016

beauty trend: Megariasy a hyperlinky

Maskara a ceruzka – neprekonateľné duo, ktoré dokáže zachrániť každú situáciu. Či už ste sa nečakane ocitli na párty, alebo...


Šport a fitness | 01.aug 2016

Cvičte, budete lepšou matkou

Nie je to tak dávno, ako sa Denisa Lipovská stala majsterkou Európy v kategórii bikini fitness. A ešte menej času...


10 kozmetických vychytávok, ktoré toto l...

Pri balení sa na tohtoročnú dovolenku sme objavili 10 noviniek, ktoré sa okamžite stali súčasťou našej kozmetickej výbavy. A svoje...


Trendy krasa | 04.júl 2016

Nové kolínske vody Hermès, inšpirované v...

Značka Hermès v týchto dňoch uvádza na slovenský trh výnimočné novinky – letné kolínske vody Hermès colognes, vytvorené najlepšími súčasnými...

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Naše tipy

Top 10 miest, ktoré by ste rozhodne nema...

Najväčšiu metropolu severného Talianska a centrum ekonomického diania celého Apeninského polostrova ...

TIPY PRE VÁS: Big Bang Tutti Frutti Line...

1.6.2016Po čipke a denime stavajú dizajnéri švajčiarskej hodinárskej manufaktúry Hublot do centra po...

VYHRAJTE ŠATY OD MICHAELA KOVÁČIKA

MY OSLAVUJEME, ALE DARČEK DOSTENETE VY!Pri príležitosti osláv 10. vydania Top Fashion sme si pr...