20 rokov media st banner

title

Každá z nás pozná ten pocit, keď sa po náročnom dni vráti domov. Vtedy nie je nič lepšie, ako dodať pleti jemnú, no efektívnu očistu. Vďaka najnovšiemu produktu značky CHANEL, to je prekvapivo jednoduché a navyše príjemné.

modelacia prs

Na vzhľad poprsia negatívne vplýva počas života mnoho faktorov. Prsia strácajú objem, tvar a atraktivitu. Máme však pre vás dobrú správu – tieto zmeny nie sú definitívne!

A nemusíte nutne voliť zväčšenie neprirodzenými silikónovými implantátmi. Ak ste spokojná s veľkosťou svojich pŕs, ale nie s ich tvarom, je modelácia pŕs ranou do čierneho!

Modelácia pŕs je chirurgický zákrok, pri ktorom lekár navráti prsiam pôvodný tvar, zlepší ich vzhľad a čo je hlavné, navráti ich späť do zvodnej pozície, vrátane bradaviek. Zákrok je nenáročný a nevyžaduje dlhodobú hospitalizáciu. Môžete ho tak pokojne spojiť s návštevou hlavného mesta Českej republiky - Prahy. Získate nové prsia a zároveň si môžete užiť krásy starého mesta. Ak máte záujem o modeláciu pŕs v Prahe, navštívte kliniku plastickej chirurgie a estetickej stomatológie Brandeis Clinic.

Kedy je modelácia pŕs vhodná?

  • Po pôrode a dojčení, kedy prsia stratia svoj pôvodný tvar a objem
  • Po výraznom schudnutí, kvôli ktorému prsia poklesnú
  • Keď prsia zmenia tvar a ochabnú v dôsledku prirodzeného starnutia organizmu

Kaviár je symbolom vyváženej výživy, no zároveň noblesy. Je vzácny a vyhľadávaný kvôli svojej prestíži. Okrem toho, že je súčasťou jedálnych lístkov luxusných reštaurácií, svoje miesto si našiel aj v kozmetických prípravkoch značky La Praire.

title

Najnovšie zo sekcie krásaVráťte pleti žiarivosť a čistotu

Každá z nás pozná ten pocit, keď sa po náročnom dni vráti domov. Vtedy nie je nič lepšie, ako dodať...


Modelácia pŕs je pre Vás ideálnym riešen...

Na vzhľad poprsia negatívne vplýva počas života mnoho faktorov. Prsia strácajú objem, tvar a atraktivitu. Máme však pre vás dobrú...


Exkluzivita pre vašu pleť

Kaviár je symbolom vyváženej výživy, no zároveň noblesy. Je vzácny a vyhľadávaný kvôli svojej prestíži. Okrem toho, že je súčasťou...


Novinka od Guerlain: Modrá je nová čiern...

Čierna je najuniverzálnejšia farba, ktorú zvolíme vždy, keď si chceme byť istí, že nič nepokazíme. Malé čierne sú takisto klasickou...

touchback_300

Naše tipy

Victoria Beckham má svoju kozmetickú lín...

A nie len tak hocijakú. Svoje sily dala dokopy s kozmetickou značkou Estée Lauder. ...

BACK TO SCHOOL: Ruksaky

Aký by to bol návrat do školy bez nového batohu? Našťastie aktuálne trendy riešia problém výberu za ...

Najlepšie filmové kostýmy

Móda vo filme nadobúda úplne nový rozmer, či už oživovaním trendov alebo prinášaním úplne nových p...